Ako dlho trvala prvá menštruácia po pôrode?

henrietkas
3. máj 2015

Ahojte ženy...prosím vás ako dlho vám trvala prvá menštruácia po pôrode a aká bola silná.... ja som dva mesiace po pôrode, bohužial už nekojím a menštruáciu už mám tretí týždeň.. je to normálne? ... ďakujem

egiginka
3. máj 2015

A preco uz nekojis? :(( neskusala si laktacnu poradkynu ??? Oni super poradia este mozes stale kojit !!!.. je to to najkrajsie a najzdravsie co mozes dat .no neni to ok, urcite chod na gynekologiu

henrietkas
autor
3. máj 2015

@egiginka ved zavolám tam zajtra ...len som sa chcela trošku ukludniť..
a nekojím preto, lebo som dostala zapal na obe prsníky a lezala som v horuckach ...a dcerka mi uplne odmieta prsia, aj som skusila odsat do flastick a tak jej davat materske mliecko, ale aj to mi odmietala .. mliecko este stále mam ked ho vytkacim ..ale nechce mi ho

egiginka
3. máj 2015

@henrietkas ... :(((.. skus tu laktacnu, ak mas mlieko.. kamoska to iste mala.. nechcela ani odsate... ale podarilo sa, ak mas fakt to skus, laktacne si pytaju 5 e max..... ja som mala podobny problem, ze sa prisat nechcela .. a som teraz taka stastna, ze dojcime.. je to aj uzasne co sa tyka vstahu medxi malou a mnou.... a jedna znama raz dala cukor do odsateho mlieka.. a potom niak sa chytila mala.. ale tu laktacnu .. ak si z BA ti aj doporucit viem. Nic za to nedas.

nadkaha
4. máj 2015

@henrietkas pri dcere som dostala prvykrat po styroch mesiacoch a trvala tak standardne 5 dni,krvacanie asi take normalne,ako pred tehotenstvom.Teraz pri syncekovi som dostala presne po sestonedeli a trvala dva dni,a bola velmi slabucka,potom sa mi zopakoval cyklus az po 36 dnoch,a uz bola menstruacia zase normalna,tak ako som zvykla mavat.Urcite chod k dr. Nech ta pozrie,pripadne predpise lieky na upravu cyklu.

tjaden
19. máj 2015

bože čo má každý s tou laktačnou kravou? mne prd poradila nič nepomohlo stláčala mi bradavky ako divá a prsia nikde mlieko nikde, no dieťa určite z umelého mlieka neumrie preboha....Tiež som kojila len 2mes a mám zdravé dieťa. Prestala som krvácať po šestonedelí a nejak 2týžden potom som dostala prvý menzes trval cca 8dní ale bolo to strašne silné krvácanie, nemohla som ísť z bytu, každých 30min som si menila tampon no to bol des, až po pol roku sa to konečne upravilo

nella5
19. máj 2015

@henrietkas Ahoj, ja som kojila a menstruacia prisla hned po sestonedeli a bola taka ista silna ako pred otehotnenim. 😠

julia92
25. máj 2015

To je "uzasne", ako sa clovek pyta na jednu vec a vzdy sa najde niekto, kto zacne riesit nejaky uplne iny "problem", a toto nie je jedina diskusia, v ktorej som to videla. Henrietkas sa pytala na menstruaciu po porode, nie na rady ohladne kojenia...

@henrietkas Ja som prestala kojit, ked mala malicka 6,5tyzdna (potom som este odsavala kym mala dva mesiace). Pred par tyzdnami (3-4?) som mala nejake slabe krvacanie, ale doteraz neviem, ci to uz bola menstruacia alebo co... pretoze som fungovala iba na intimkach. No a teraz pred par dnami som dostala menstruacia- a to uz viem, ze je to menstruacia 🙂 Nie je silna, ani ma nic neboli, co ma milo prekvapilo, pretoze pred porodom som takmer odpadavala od bolesti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre