Ako ste zvládli pôrody drobcov, ktorých ste mali do roka?

kachniatko17
19. jan 2014

Baby co ste mali drobcov do roka alebo tesne po roku ako ste to zvladali? Inak a ten druhy porod ste ako zvladli?ja mam este zivo v pamati ten prvy 🙂

zuzi0911
19. jan 2014

V pohode.druha sa narodila ked prva mala 20 mesiacov.Obe boli narocne vyvolavane.Druhy porod bol dlhsi a bola som velmi chudokrvna po nom ale inak pohoda.Drzim palce a nestresuj 🙂

fantagiro29
19. jan 2014

Ahoj!! No tak ja mam moje baby po 11 mesiacoch......Druhy porod prebehol tak ze som myslela ze to cele absolvujem doma...Nakoniec sa mi podarilo dobehnut do porodnice nestihli mi spravit NIC a mala ktora mala skoro 4kg bola za 15 min vonku. Ziadna pomoc nikto nebolo ozaj casu co riesit! Neboj sa dobre to cele dopadne nemysli na to a bude to ok!!!
Drzte sa!!!

bibina32
20. jan 2014

Ja som mala rozdiel 16 mesiacov, nejako som sa nebala povedala som si zvládli to iné, zvládnem to aj ja. Nakoniec sme šli tiež cisárskym. Vtedy bol manžel nezamestnaný tak mi pomáhal, pamätám si že jedného som krmíla lyžičkou a druhého kojila. Cez obed spávali vedľa seba, strážil bračeka. Ale bola som radšej takto po sebe ako dvojičky, lebo pre
dsa ten väčší už vedel aj chvílu počkať kým som sa venovala mladšiemu. Neboj zvládneš!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre