Ako to je s piercingom pri pôrode?

petra_isteze
29. okt 2011

Ahojte,
mate niektora skusenost s piercingom pri porode? Trvaju na vybrati vsetkych sperkov? Dakujem 🙂

ella_joy
29. okt 2011

Ahoj, ja mam piercing a mala som aj nausnice, nech som za krasku 😀 a nemal s tym nikto nijaky problem, a to som este aj tak isla pod narkozu nakoniec, takze piercing museli vidiet 😀

traktor
29. okt 2011

piercing nemam 😀 😉 ..ale mala som aj prstene, retiazku aj nausnice pri kazdom pôrode...nikto to neriesil..

miti
29. okt 2011

podla toho kde ho mas..... 😎

tea333
29. okt 2011

no v nose alebo oboci to urcite riesit nebudu.ak by si mala na genitaliach, asi by si to vybrat musela 😀
v pupku aj tak vo vyssom stadiu piercing byt nemoze, a s bradavkami s piercingom sa neda dojcit..tak ozaj, podla toho kde to mas 😝 😀

kukujka
29. okt 2011

ja mam 4 piercingy a ani jeden som vyberat nemusela

petra_isteze
autor
29. okt 2011

tak to je dobra sprava 🙂 Pupok som vytiahla hned na zaciatku tehotenstva, tak ako bradavky (boleli), momentalne mam na tvari co by malo byt ok a mikrodermaly na hrudniku - tie chcem dat von kym sa maly narodi kvoli pohodliu...

kukujka
29. okt 2011

@petra_isteze ja som mala mikrodermal medzi prsiami a manzel mi ho nechtiac zachytil a on vyrastol von ta baba co mi robi piercingy mi neverila,ze vyrastol zevraj sa to neda.ale ked dokojim tak pojde naspat teraz s tym este pockam

petra_isteze
autor
29. okt 2011

@kukujka

tak to je zvlastna teoria, samozrejme mikrodermal vyrast moze - dokonca aj bez toho, aby si ho niekde "zasekla" 🙂 v klude si ho daj potom do toho isteho miesta - lepsie drzia potom...my v studiu to odporucame dokonca 🙂

velkocica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre