Ako u vás vyzerala hlienová zátka?

livia293
24. mar 2018

Ahojte...chcela by som poradit....som v 40tt,termin mam 29.3. a rano som mala taky mensi tahavy zltkasty vytok, neskor poobede trosicku hnedy ale nic tahave a po utreti mala kvapocka krvi na toaletaku....netusim ci je to ta hlienova zatka alebo co to je pri prvom tehotenstve som take vobec nemala to mi len prepichli v porodnici plodovu vodu...a teraz neviem co si mam o tom mysliet...aj cvicim s aniballom a teraz neviem ci mozem pokracovat...mala ste niektora take priznaky ?

krepes
24. mar 2018

@livia293 mne takto postupne odchadzala par dni pred porodom. Len pri utierani po toalete som si to vsimla. Niekedy do zlta a potom aj do hneda.bolo to take slizke.mozno je to u teba tiez uz hlienova zatka 🙂

ankare
24. mar 2018

Ja som mala hlienovu zatku podobnú spolu. Hnedý tahavy hlien.
Ja si myslim, že u Teba to môže byť zátka. Drž sa!

extempore
24. mar 2018

Aj u mňa - riedky hlien s malou prímesou krvi. Ale mala som to len jednorázovo a hneď v ten deň som aj rodila...

michaella94
24. mar 2018

aj u mna to bolo jednorazove cize veeela naraz...bol to hlien s primesou krvi...takze myslim ze to je hlienova zatka...niekomu odijde a rodi niekomu odchadza par dni pred prodom...bv kazdom pripade sa to blizi 🙂

orieska325
24. mar 2018

Ja som sla spat vo stvrtok 2t pred terminom a v ten den som mala take bolesti ako menstruacne..pak na druhy den rano cele pyzamko spinave tiez hneda krv ale dost..do vecera som rodila

livia293
autor
24. mar 2018

Lebo aj som si myslela ked tak clovek googli ☺ len neviem ci mozem s aniballom pokracovat...ale asi ano, ci?

extempore
24. mar 2018

@livia293 na anibal by som sa už vykašľala.. ešte si tam zanesieš infekciu.. s tým fakt nie sú žarty

pininka
24. mar 2018

Moze to uz byt zaciatok,mne zakazdym odisla hned po klystire, ale vyzeralo to ako prvy den menzesu. A hned aj nastupili poriadne kontrakcie.

ankare
24. mar 2018

@livia293 s aniball už necvic. Mne dr. už zakázal sex po odchode zátky. Hrozilo riziko infekcie.

matuska234
24. mar 2018

Aj ja som mala zatku ako popisujes v 2.tehu a do 24hod som porodila na 2 zatlacenia 🙂 vela stastia 🙂

lenqua_12325
24. mar 2018

Mne to padlo do záchoda keď som cikala a kúsok na papieri hnedé a o týždeň som porodila.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dhlinkova
25. mar 2018

Mne odišla hlienová zátka ráno o 7-mej a pred polnocou som už rodila.

katarinadei
26. mar 2018

Moze odchadzat postupne, v takom tyzdni to bude ta zatka. Moja bola pri druhom tehu cervena, nie hneda, a vela naraz, tak som sa veeelmi vyplasila a sla na prijem. Povedali mi, ze je spln a ze vtedy porody zacinaju casto prave takto. Tak len fyi, citila som sa ako blbec, ze som nevedela, no nikde som nenasla, ze aj taka moze byt ta zatka.

ankare
26. mar 2018

Ešte si cela? 🤔

livia293
autor
27. mar 2018

@ankare este ano ☺ ale uz nevladzem...dnes som len 3 hodiny sedela na to aby som pockala naa vysledky z pasov...a vo stvrtok to iste ma caka ...proste na hovno system v nemocnici

livia293
autor
27. mar 2018

A povedal ze na porod este nevyzera

ankare
27. mar 2018

@livia293 Neboj, mysli na to, že to už dlho nepotrvá.
Mne odišla zátka asi 2t. pred pôrodom. Vyprovokoval ju hamiltnov hmat. Ale pôrod to nespustilo.

karinkarisko
16. apr 2022

@extempore môžem sa spýtať keď vám odchádza la tak ste bolestí žiadne nemala a sly ste do nemocnice?? Lebo ja som po termine a včera šlo zimná také. Žlté ako sopel. Hustejšie ale málo a dnes tiež a malo. Ale bolesti nemám len sem tam kríže ale dá sa to .. ďakujem

ailiba
16. apr 2022

@livia293 moze to byt ono... Mne sice, asi odisla jednorazovo, ale niekomu aj tak, ako tebe. Bol to akoby bielkovy vytok s troskou trvi.

karinkarisko
16. apr 2022

@ailiba áno no do nemocnice som nešla lebo viaceré mi vraveli že by ma poslali Ajtak domov Tak

ailiba
16. apr 2022

@karinkarisko zato, ze ti odisla hlienova zatka netreba ist do nemocnice, pravdepodobne sa porod spusti do 24 hodin, ale nemusi. Do nemocnice sa ide 7 dni po termíne (aspon mne tak hovorili), alebo ked odteka plodova voda, ci mas kontrakcie.

karinkarisko
16. apr 2022

@ailiba áno aj neutekám len som písala ako tá predtým pani dopadla že či mala bolesti alebo nie ...lebo sama viem že pri zatke netreba utekať do nemocnice ani ja som neutekala ani nebezim..az keby ide krv alebo mam bolesti tak idem ale takto nie a áno viem že niekedy to trvá aj 3 tt pred pôrodom ťa zátka alebo aj deň dva alebo hocijako. U každej je to iné a ešte aj môže odísť kus zátky alebo postupne preto si dávam bacha

karinkarisko
16. apr 2022

@ailiba aha ja som mala termín 7.a 10.4. tak som veru zvedavá ..utorok mám pásy a hádam mi spustí sa prirodzene pôrod inak ma čakajú vyvolavacky

ailiba
16. apr 2022

@karinkarisko tak to drzim palce, aby sa to spustilo cim skor🙏👍💗. Uz ti musi byt dlho. Hlavne nech ste obaja zdravi.

karinkarisko
17. apr 2022

@ailiba ďakujem pekne a áno verím stále že sa to spustí a sama pekne pôjde na tento svet. Lady deň sa jej príhovaram pomáhať jej či už mám pohybu ostošesť. Či vaňa teplá schody. Cvičím na lopte. Víno červené. No všetko som už skúšala. Možné a nič nič. Tak. Už sa jej len príhovaram nech už mi príde ..veru je to už dlho strašne. Niečo a to že pôjdem skorej haa no jej je dobre v brušku ešte ..

ailiba
17. apr 2022

@karinkarisko chapem ta, ale hlavne to chce klud. Na mna to prislo, ked som prestala byt napata a uvolnila som sa povedala si, ze bude ako bude. Ale ako hovoris, pojde, ked bude chciet.... Ale verim, ze po termine uz je to dlho... Mna uz tyzden pred terminom mrle zrali...

karinkarisko
18. apr 2022

@ailiba mal správne píšeš 😇😇😇...a je to veru strašne dlho dlhooooo mi uzz neviem čo od dobroty

ailiba
19. apr 2022

@karinkarisko este si v kope? 😁

karinkarisko
19. apr 2022

@ailiba áno ešte som 🤣😇😏 no dnes som mala pásy a áno je to zátka postupne odchádza ale. Dnes mi robili ham.hmat tak som zvedavá či sa niečo pohne. Lebo piatok ráno mám príjem. A vyvolávacky dúfam sa rozbehne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre