Akú máte menštruáciu po pôrode?

aadulik2110
10. máj 2013

Ahojte, vždy som mávala silnú a bolestivú menštruáciu a všetci mi tvrdili, že po pôrode sa to upraví... Žiaľ už prešiel rok od pôrodu, menštruáciu som mala už 9x, stále kojím a čo sa menštruácie týka, tak jej priebeh je horší ako pred pôrodom. Nie je to až tak bolestivé, ale veľmi silné (hlavne prvé 2 dni). Ako je to s vami? Ďakujem za odpovede

mariannajesenska
10. máj 2013

no mne sa menštruacia skratila s povodnych 7dni na 5 a je už slabšia chvala bohu 🙂 🙂 🙂

aristka
10. máj 2013

nasaď si alchemilku,pi dlhodobo inak ovplyvnovať ti to môže aj kojenie

martina646
10. máj 2013

kratsiu (5 dni), strasne silnu (3 dni), ale chvalabohu nebolestivu

sendy182
10. máj 2013

@aadulik2110 čo na to tvoj gyn lekár?.........

zivika
10. máj 2013

@aadulik2110 po prvom tehu sa mi ozaj upravila...zo 7dni sa skratila na 5dni a vacsinou bola bezbolestna, 2-3dni velmi silna (ale pred tym som mala silnu 6dni 😖)...som zvedava, ako to bude po druhom porode...

anieli_1
11. máj 2013

No ja mam dlhsiu a vazne bolestivu.....vzdy som mavala bolesti ale pri tomto prvy den na zemi a ani nedycham a jazva pi cisarskom mam pocit ze sa mi trha cele brucho ale dr to viackrat kontroloval ze je vsetko ok ☹ a aj mne nahovarali ze bude lepsie po porode ☹
@aadulik2110

bocjanka
11. máj 2013

možno o niečo slabšiu ako pred, ale zato krátke cykly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre