Ambulancia pre rizikových novorodencov?

14petulka88
14. okt 2011

Prosim poradte mi, dnes pri prepustani z nemocnice nam doktorka povedala ze po necelych dvoch mesiacov mame ist na usg hlavicky a obliciek, do ambulancie pre rizikovych novorodencov... pritom po porode mi povedali ze maly je v poriadku, cely cas bol pri mne... aky moze byt dovod? strasne sa bojim ci je vsetko ok.

murinka
14. okt 2011

preco si sa hned nepytala doktorky? 😕

traktor
14. okt 2011

ahoj, aj my sme boli..a Maťko sa narodil uplne zdravy..neboj sa, je to normalne vysetrenie, a aj som bola rada, ze sme ho absolvovali a bolo vsetko v poriadku ..myslim, ze ho absolvuju vsetky babätka..absolvovala som to pri vsetkych detoch.. 😉..rodila som v KE v Sˇaci

benne
14. okt 2011

Ak máš prepúšťaciu správu, prečítaj tam.. ak nemáš, pozriete sa na to spolu s obvodnou lekárkou malého a určite prídete na to, čo je dôvodom.. neplaš sa hned.. nie je to také neobvyklé 🙂

ja som musela ísť s malým na kontrolu sluchu po mesiaci.. pre úplnú blbosť.. že mali vtedy pokazený merací prístroj 😉

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre