• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Anketa: Porodili ste prirodzene, alebo sekciou ?

26. novembra 2013 
Vyvolávačka, prepichnutie vody, oxytocin,nastrih, kliešte. Trapenie 10 hodin. Dufam že druhy bude menej náročný.
15. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, mne sa to podarilo prirodzene s epiduralkou. Cele sme to stihli za 4 hodiny :sunglasses:
15. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy: akutna sekcia, druhy: planovana sekcia (teda este len bude o 2 dni).
2. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porod mi vyvolavali v nemocnici 5 dni a ani to somnou nehlo :grinning: a v momente ked mi povedali ze pojdem na cisarsky, mi zacali bolesti... nakoniec som s epiduralkou a napichana vsetkym moznym porodila normalne(hoci mala som cerstvo pichnutu druhu cast epi, tak som si necitila brucho, takze skor zo mna babo vytlacila sestricka :sweat_smile:
2. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urgentny cisarsky rez v spinalnej analgeze s EPI
2. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcera vyvolání a normálně (špatné srdeční ozvi o týden dříve)
syn akutní císařský řez (špatné srdeční ozvi o 3 týdny dříve) :confused:
2. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prirodzene ale s epi a kliestami a nastryhom :grinning:
2. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prirodzene s epi :sunglasses:
2. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sekcia...obtocena pupocnikova snura okolo krku...a to ma v ten den este posielali domov:Dsom Bohu vdacna ze mam zdraveho synceka
2. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyvolávačka, prepichnutie plodových obalov s odtokom plodovej vody, s epi a nástrihom
2. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přirozeně bez nástřihu i epi...a byl to 4-kilák :grinning:
2. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. porod - přirozeně s klystýrem, nástřihem, bez Epi
2. porod - přirozeně s klystýrem, s prasknutím plod. vody, bez nástřihu, bez Epi
3. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prirodzene, klystír, nástrih, bez epidurálky.
3. nov 2009 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyvolavacka a nic... pak samovolne prdla voda, syn spadl do oblicejove polohy a akutni cisar se spinalem... :frowning2:
3. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, rodila jsem císařem, neplánovaným, praskla voda a porodní asistentka zjistila, že máme špatnou polohu, :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme museli na sál, bylo to v epidurálu, vše OK, není se čeho bát, jen pak dva dny člověk stráví na JIP a miminko mu ke kojení nosí, nemůže ho mít u sebe :unamused: jinak OK.
3. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Porod prirodzene...prepichnutie wody, krystír, potom epidural,nástrih a potom krásna Anetka... :slight_smile:)) epidural doporucujem
3. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj přirozeně po 3 dnech vyvolávání - tablety,čípky, prasknutí vody,krystýr, oxytocinová kapačka - zážitek,ale stojí za to,když vidíte výsledek :slight_smile: :wink:
3. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po 10 hodinach hroznych kontrakcii zistili, ze Davidko akosi neprejde cez moje porodne cesty, tak nas vyslobodili sekciou. Mohli aj skor!!!!
4. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. den tableta ...nic.....
2.den tableta..nic...za hodinu další, do půl hod kontra po 5 min pravidelně, pak píchnutí vody, kontra po 3 min pravidelně, pak klyzma a nakonec oxytocin....kontra po 1 min. Asi 5 hodin připoutaná na koze :angry:
Nakonec nepostupující porod, uzavřené cesty a císař ve spinálu.
Malá se narodila 41+6
4. nov 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přirozeně, bez lékařských zákroků :slight_smile:
5. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj 1porod císařem neplanovany celkova anestezia
2porod císařem planovanym se spinalem.
5. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prirodzený pôrod ale vyvolávaný
5. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prirodzene, klystir, nastrih 5 hoh. bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neplanovany cisarsky, mala som spinal, neplanovany kvoli preeklampsii, v minolosti epilepsii(nemohli vyvolavat) a mala mala pupocnik okolo krku a bola som tyzden po termine, porodne cesty nepripravene.
7. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prirodzený s epi a super :slight_smile:
7. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! První porod s kapačkou oxytocinu a protržením plod.blan asi za 6 hodin od začátku kontrakcí,druhý za 4 hodiny od první kontrakce, úplně přirozeně, ani klystýr jsme nestihli.
7. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som1.krat rodila v Prahe u Apolinara a bolo som spokojna.Rodila som prirodzene sice som mala ist cisarskym lebo som mala rizikove tehotenstvo ale aj som sa bala cisarskeho ale Vanesska sa vypitala o 2 tyzdne skor (mala som silne kontrakcie) tak ma "zachranila" pred cisarskym ale sice gynekolog premyslal ked ma manzel doviezol nad cisarskym ale nakoniec prirodzena cesta.A Philipka som porodila v Londyne zase prirodzene.Mame tam rodinu tak mi moja sestranica mi tam poradila.Zvazovali sme ale teda nakoniec v Londyne.Tam som bola velmi spokojna. :dizzy_face:
7. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
planovana sekcia,spinal
7. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky prirodzene (s pomocou vyvolávacích kvapiek, inj., tabletky) z toho 2 koncom panvovým a neľutujem :wink:
7. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Porod mi vyvolávali a asi po půl hodině zjistili, že máme špatné ozvyčky a nakonec z toho byl císařský řez ve spinále :grinning:
7. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok