Bolesť brucha 5 týždňov po cisárskom.

ivana6688
11. júl 2019

Ahojte maminy, chcem sa vás opýtať, som po neplánovanom cisarskom 5 týždňov, a vždy keď vstávam zo stoličky, alebo gauča a tiež z postele tak ma boli celé brucho a keď si sadnem tak akokeby mi spadli všetky vnútornosti dole tým ako som vstala. Tiež ma dosť pobolieva brucho nad jazvou, pričom jazva je už pekná a niekedy ešte cítim aj také pichanie v brucho, mali ste to aj niektora z vás, a ako dlho ste sa dávali do kopy po cisárskom,

ivana6688
autor
11. júl 2019

Ešte sa chcem opýtať po akom čase vám spadlo poporodne brusko lebo mne príde ze vôbec sa nezmensuje 😩 pričom maternica by mala byť už stiahnutá z väčšej časti

cattleya22
11. júl 2019

@ivana6688 je to veľmi individuálne, ja som zo začiatku mala pocit, že je všetko fajn, je pravda, že som bola nútená chodiť a starať sa o domácnosť atď hneď od začiatku. Ale pamätám si, že som na kontrole po šestonedelí ešte riešila u Dr. bolesti, ťahanie a pocit, akoby som mala pohyby a prelievali sa vo mne orgány. Bruško sa mi zmenšilo cca po 2 mesiacoch, ale nad a pod jazvou bolo úplne necitlivé, to prešlo asi po polroku. Teraz som takmer 2,5 roka po sekcii a občas ma stále bolí jazva, ťahá... určite to spomeň na kontrole, ale nemyslím, že je to niečo nezvyčajné 🙂 Drž sa 😉

klaudscha11
11. júl 2019

Obcas sa to stava ako pisala slecna vyssie, je to individualne, dlzka, priebeh hojenia vsetko zavisi od organizmu, povedz to na kontrole ale nebala by som sa 🙂

pininka1
11. júl 2019

Po prvom cisárskom mi to tiež dlho trvalo kým ma to prestalo bolieť a dalo sa to dokopy. Neskôr už to bolo ok.

natuska87
11. júl 2019

@ivana6688 u mňa dobré okamžite...Bolelo, ale premohla som sa a zabúdala...

zuzkaz91
11. júl 2019

@ivana6688 u mňa všetko dobré ale pri poslednom po dvoch týždňoch prichadzali prudké bolesti vždy po jedle aj mimo jedla,akoby ma trhalo vo vnútri ...a boli to prdy...pardon..nevedeli vyjsť von to nechcite zažiť,prešlo to možno po dvoch mesiacoch...možno pomohlo cvičenie mne,no neviem

puticka7
11. júl 2019

@cattleya22 po cisarskom su taketo bolesti normalne. musis len vydrzat, kym sa to vsetko zahoji a prejde ta to.

cattleya22
11. júl 2019

@puticka7 ja som už v pohode, ďakujem 🙂 asi si to písala pre @ivana6688 🙂

nikpa
11. júl 2019

@ivana6688 ja som mala tiež dlho podobné bolesti, z postele vstávať bolo najhoršie. Trvalo to aj 2 mesiace. Každá žena to znáša inak. V nemocnici som bola s babou ktorá sa na druhý deň ráno postavila a išla na raňajky. Ja som si ani na wc nesadla ďalší týždeň. No a brucho, hm to bolo tiež na dlhé trate, rodila som v decembri a ešte v lete som sa hanbila ísť na kúpalisko 🙂 ale pomaly sa dá všetko do normálu, ideš na kontrolu po šestonedeli, dr ťa pozrie a keď bude všetko ok, chce to len čas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre