Bolesť chrbta po epidurálke

nicoledu
2. nov 2018

Ahojte, myslite ze je normalne ze ma dva mesiace po porode stale boli miesto vpichu?hlavne ked sa prehybam.. Bolelo to niektoru z vas tak dlho ?

amadea3
2. nov 2018

@nicoledu mna to bolelo hadam aj rok... a stale mam to miesto vpichu citlive a bolestive na dotyk, a to ma dcera uz 5 rokov :/ pri mladsej mi pichli kusok vedla, to bolo uplne bez dodatocnych problemov a bolesti. Zato ten prvy vpich obcas stale pocitim... asi to nebolo uplne spravne pichnute

nikaeli
2. nov 2018

ja som po spinalke.. uz 9 mesiacov.. posledny mesiac ma neskutocne boli oblast vpichu.. nie iba miesto vpichu, ale komplet krize, panva, az ku kostrci.. jednak je maly tazky, ma 9,5kg, no jednak si myslim, ze to ma nejaku suvislost. Predtym ma chrbat obcas bolel, ale nikdy nie tak, ako teraz. Citim sa ako stara babka, vstavam tak, ze sa opieram o postielku, maleho vybera z postielky ocko, lebo to v noci nedokazem, chodim prihrbena, kym sa rozhybem.. zacala som opat tancovat (aspon raz do tyzdna) a chodim na masaz.. zvazujem navstevu lekara, no na ortopediu ci neurologiu sa skor ako v januari nedostanem a prakticky lekar neurobi nic :(

espturmalina
2. nov 2018

ahoj, mňa tiež bolelo miesto vpichu aj ma tak akoby sekalo v chrbte, do polroka to ustúpilo. držím palce...

nicoledu
autor
2. nov 2018

Dakujem za odpovede 🙂

kika831
2. nov 2018

@nicoledu mna to bolievalo nieco vyse 1 roka. Prejde to, neboj.

erikavesela
2. nov 2018

Aj mba boli miesto vpichu, dokonca ram mam nieco ako maly zdureninku...neprijemne na dotyk...maly ma uz 2,5 roka

jednamamapodcast
3. nov 2018

No teda... dievcata ja ani neviem, ze som mala spinalku a vobec netusim, kde bolo miesto vpichu... tak to mi je uprimne luto... musi to byt velmi neprijemne...

adulienka11
4. nov 2018

Mna to bolelo tiez dlho asi ta rok 😕

espturmalina
4. nov 2018

Baby, ale keď ja neviem, či za tie bolesti môže len epi a vpich tej ihly, ja som chrbát nemala zdravý už pred tehotenstvo, anesteziologička čo ma napichovala mala problém trafiť sa, lebo vraj mám skoliózu a ďalšia vec, po pôrode predsa bábätko neustále nosíme na rukách, ja som mala aj čudnú, nie dvakrát pohodlnú polohu pri kojení (bola som rada, že sa prisala, tak som neriešila, potom sa to upravilo), takže podľa mňa je to zmes faktorov, jednostranné zaťažovanie chrbta atď...

rodinnahomeopatka
19. nov 2018

@nicoledu boli ta to este dnes? teraz som nasla diskusiu 🙂

nicoledu
autor
20. nov 2018

@rodinnahomeopatka
Ano bolí stále

dominika248
26. aug 2020

Mali má rok chrbát má boli masaker hlavne v noci keď znim ležím a ho ukladám na spánok nohy chrbát panva 🙏🙏🙏 nevadí 💙

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre