Bolesť krížov a pichanie v podbrušku. Začína pôrod?

gogolienuska
26. jún 2014

Ahojte holky... Potrebovala by som poradit... neviem ci uz prichadza pomalicky den D kedze som prvorodicka alebo to je len moje zelanie mat to uz za sebou. V pondelok sme mali s priatelom sex a potom som cely den mala bolesti ako pri menstruacii, pobolievaju ma krize a tiez ma picha v podbrusku. v utorok ked som bola na kontrole tak doktor povedal, ze som na jeden prst otvorena a citit hlavicku. cely tyzden ma pobolieva brucho stale chodim na wc na velku hned ako nieco zjem a tvrdne mi brucho no nie je to pravidelne... myslite, ze to mozem kazdym dnom ocakavat??? termin mam 6.7. tak mala ma este nejaky ten tyzden cas. vopred dakujem za kazdu vasu skusenost a radu 😉

trgypadl
26. jún 2014

Vyzera,ze telo sa pripravuje.ako casto tvrdne brusko?nie je dobre sa spoliehat na termin porodu,lb.to moze prist kludne aj pred terminom alebo po

gogolienuska
autor
26. jún 2014

posledne dni to bolo tak nepravidelne.. dnes to je skoro stale a mala sa od rana stale mrvi a kazdu chvilocku stikuta... :D

trgypadl
26. jún 2014

Skoro stale??kolko minut je rozostup medzi bolestami

evitka83
26. jún 2014

@gogolienuska ja takto chodim uz tri tyzdne, uz sme sa aj otocili v porodnici, ze ci sa nieco udeje, ale potom si to mala rozmyslela. Telo sa pripravuje, brucho mam tvrde skoro stale, obcas mi to vystreluje do krizov. Obcas uz mam pocit, ze sa nieco blizi, poskakujem na lopte a predychavam a potom sa to zas ukludni, tak snad kazdym dnom sa mala umudri 🙂

gogolienuska
autor
26. jún 2014

no teraz mam asi necele dve hodky pokoj len to ze mala asi tancuje v brusku.. 😀

gogolienuska
autor
26. jún 2014

@evitka83 no mozno aj ja budem este takto chvilu chodit.. len neviem co mam ocakavat lebo nejake silne bolesti nemavam, ze by som musela rozdychavat. asi sa nase male nevedia rozhodnut ci uz ist kuknut von ci este nie.. 😀

slaniali
1. júl 2014

Ja som teraz hospitalizovana v nemocnici na gynekológii práve koli tvrdnutiu bruska. Bolievaju ma aj kríže doktor mi povedal že ak je to častejšie ako 15x denne tak že je lepšie byť pod dozorom od kedy tu lezim už mi netvrdne tak často že je dôležité ležať v klude a v žiadnom prípade sa namahat

gogolienuska
autor
11. júl 2014

tak a nakoniec to bolo vsetko len take falosne a uz 5 den prenasam... ak sa cez vikend nic neudeje tak v pondelok nastup do nemocnice.... mam trochu strach lebo neviem co ma caka... ake mate skusensti s vyvolavanim porodu??? dakujem..

gogolienuska
autor
11. júl 2014

@slaniali si este v nemocnici ci uz si porodila???

slaniali
12. júl 2014

Po týždni má pustili domv. Keď som bola včera na kontrole pri monitore som mala kontrakcie neboli nejaké moc silné tak ma poslali domov že sa vidíme zase o týždeň. Ale chvíľami som si myslela že už začnem rodiť lebo boli pravidelné tie kontrakcie. Teraz ležím doma a všetko je ok sem tam mi brucho stvrdne ale bez bolestí.

@gogolienuska

maria.vinea
19. júl 2014

pokial nemusis nedaj si vyvolat porod , 10-12 dni po termine je normal, mne ho vyvolali a druhy uz takto nechcem, kontrakcie su silnejsie a nic mi vyvolavacka neurychlila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre