Bolesti a hlienová zátka

smile31
18. sep 2018

Ahojte baby, od rana mi " odchadza" hlienova zatka je s primesou krvi... bolesti mam kazdych cca 15-20min ... ale spat k tej zatke je normalne aby mi odchadzala tak dlho a bolo jej dost velke mnozstvo? Vzdy som si myslela, ze odide naraz a nebude jej nejako extra vela... dnes som bola aj na poradni krcok mam skrateny pod 1,5cm ale otvorena som na cca prst prst a pol....dn3s som v 39+5... tak ci ste nemali niektora podobny pripad vdaka

janulka2811
18. sep 2018

Bola si u doktora a co povedal,ze je to normal???

tinaa64
18. sep 2018

@smile31 co som zarwgosyrovala tak niektorím zwnam zatka odchadzala aj 3 tyzdne pred porodom..ja ked som na poradni spomenula ze mi odisla zatak dr.bol taky pohotovy a urobil mi hamiltonov hmat..este v ten den som porodila a bola som este 6 dni pred terminom...

tinaa64
18. sep 2018

A uz si v takom tyzdni ze uz kazdu chvilu mozes porodit

smile31
autor
18. sep 2018

@janulka2811 povedal že keď odišla môžem rodiť kedykoľvek...nevyjadril sa k tomu mnozstvu

janulka2811
18. sep 2018

@smile31 aha ale do porodnice ta neposlal???
Mne nic neodchadzalo,mne iba praskla voda a do hofiny som i porodila.

smile31
autor
18. sep 2018

@janulka2811 bola som tam dnes na porodnici ale povedali ked budu bolesti silniet a cas medzi nimi sa bude skracovat nech radsej pridem...maju uplne plne stavy u nas...

janulka2811
18. sep 2018

@smile31 no vsak uvidis ako ti bude no uz asi to coskoro pride 😉😉😉 a mas bolesti ako casto teraz?

terces
18. sep 2018

@smile31 ahoj, mne tiež odchádzala od rana a cca o takomto čase večer som tiež mala asi rovnaký rozostup kontrakcii ale postupne sa skracoval a o polnoci som už prišla do pôrodnice a nechali si ma tam, pôrod nakoniec o 11 na druhy deň a dovtedy zo mna už stále niečo odchádzalo tak je to asi normálne, možno už v noci pôjdete 🙂 držím palce

smile31
autor
19. sep 2018

Tak baby uz to mame aj za sebou 😊 mame malu princeznicku Zarku 😍

erickatt
19. sep 2018

@smile31 perfektné.

silvia610
19. sep 2018

@smile31 gratulujem užívajte si ju v zdraví

janulka2811
19. sep 2018

@smile31 no vidis to,tak predsa 😊
Gratulujem a budte zdravy 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre