Bolesti pri močení po cisárskom

christin1280
28. apr 2021

Ahojte mam taky problem ze som 13 dni po CR a stale citim bolest v oblasti mechura pri cikani jak keby som mala chytene mocove cesty .. uz som dobrala atb tie nepomohli prsvdepodobne nejde o zapal :( mam to od toho katetru urcite podrazdene .. stretli ste sa s tym niektora ? :(

babovka2321
28. apr 2021

@christin1280 ja som nerodila cisarskym ale pred porodom ma cievkovali, lebo som sa pred tlacenim uz nedokazala vycikat. Tiez ma palilo cikanie aj ma pichal mechur.. a vracalo sa to tak tri tyzdne. Potom sa to ukludnilo, ale vela vela som pila, aby som nemala koncentrovany moc (a teda aj kvoli mlieku). Po tych cca 3 tyzdnoch som to prestala pocitovat 🙂 snad to prejde aj teba coskoro. Ja som atb nebrala, iba urinal akut forte (aj to nemam pocit, ze by pomahal) a pila som urologicky caj.

christin1280
autor
28. apr 2021

@babovka2321 ja tiez beriem urinal tabletky tak hovoris ze to nemusi byt nic vazne ze to prejde samo ? 😭 lebo zapal to nieje tak jedine podrazdene ozaj :(

ivangeline
28. apr 2021

Je to normalne. Mala som to po cisarskom. Preslo to.

lala123
28. apr 2021

@christin1280 aj ja som to mala presne po sekcií po cievkovani , ktoré má bolelo viac ako cela sekcia ...brala som aj atb, stále sa to ako keby po troch tYzdnoch vracali pila som čaje urologické, urinaľ akut veľa vody....už je to 1,5 roka ale viackrát sa mi to vrátilo ...predtým som mala zápal močových ciest možno 3x v zivote

didi2102
28. apr 2021

@christin1280 áno je to normálne ešte sikratko po,keby to pretrvávalo potom choď ku dr,ja som po dvoch dlhšie má bolel mechur

nikpa
28. apr 2021

@christin1280 ja som po oboch sekciách mala ten istý problém asi 2 mesiace. Žiadny zápal som v moči nemala takže som to mala z toho nešťastného katetra, celkovo po zavedení ma to hrozne bolelo, ani epiduralku mi nevedeli kvôli tomu pichnúť lebo som si ani sadnúť nemohla. Osobne to je moja najväčšia trauma z oboch pôrodov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre