Bolestivé pichanie v pošve. Začínam sa otvárať?

silvikaaa
1. máj 2013

Ahojte
Som v 38tt a už druhý den mávam počas chodenia strašné pichanie v pošve , 😒 je to dosť neprijemné!! Prvý den sa to ešte dalo zvládnuť , ale dnes už poriadne ani chodiť nemôžem a aj počas ležania , ked si chcem len inakšie preložiť nohy, tak to strašne picha a ked sa postavim , tak prvé 3,4 kroky sú nevydržatelné... 😖 , žeby to bolo , že sa už pomaličky otváram ? alebo to može byť s prechladenia ? 😢

miku1
1. máj 2013

Odpovedať ti na to síce neviem 🙂 Ale veľmi ma zaujíma, čo ti na to kto napíše, lebo presne to isté zažívam už asi 3 deň aj ja ... Pri prvej dcérke som nič také nepociťovala. Tak tiež rozmýšľam o tom, či to už teda pomaličky na mňa ide, alebo čo sa deje...

jankastubka
1. máj 2013

Mna to sice nepicha az tak velmi. Ale zatial len sem tam. Niekedy to bolo aj v podbrusku a niekedy v posve. Ked som sa na to spytala lekara, ze ci to nemoze byt napr. nejaka infekcia, povedal, ze urcite nie lebo ze vsetko vyzera byt v poradku. Pritom len robil sono a prehmatal krcok, takze bez odberov tazko mohol vediet, ci nemam infekciu. Podla toho, co popisujete sa to ale moze zhorsovat. ☹

tremonti
1. máj 2013

Moze byt ze sa otvaras, to ti takto povedat nevieme, lepsiue by bolo radsej zajst k dr. Ked sa roztahuje panva tak moze zena pocitovat take pichanie.ja som mala nie az tak intenzivne v 5 mesiaci.dr povedala ze povolkuje krcek, zacala som sa otvarat tak som si skoro 4 mesiace prelezala...

gabika_tkacikova
1. máj 2013

na tvojom mieste by som tu nevypisovala, ale bezala rovno k Dr........len on moze posudit co to je, zbytocne necakaj !!!!

sabiatko
1. máj 2013

To som aj ja mala a vobec som sa neotvarala. Doteraz neviem, z coho to bolo, doktor ma pravidelne kontroloval a s otvaranim to nic nemalo, tak asi len dalsia neprijemnost vramci tehotenstva. Ale radsej sa opytaj svojho lekara, za to nic nedas a budes pokojnejsia 🙂

marissenka
1. máj 2013

ja som to mala pri oboch ku koncu tehu.netrvalo to stale,ale sem-tam akoby ma male zvnutra tam-dole postipalo.bolo to dost neprijemne..neviem cim to bolo,neotvarala som sa...mozno ako zavrti hlavickou-to neviem ci sa da.

barboritta
2. máj 2013

ja som tak mala oba razy ku koncu,som sa otvárala.mala som to z toho,ale nebolo to také veľmi silné ako u teba

bozenagasparova
5. aug 2019

ahojte chcem sa spitat mna picha v posve ale aj vo vagine som 38tt je to otvaranie sa a mala je nisko us od obeda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre