Čaká ma tretia sekcia a bola mi navrhnutá sterilizácia

jurik8
14. okt 2012

V januári ma čaká 3.pôrod sekciou.Pýtala som sa doktorky,či je potom vhodné ešte niekedy otehotnieť?Vraj ešte nemala žienku so 4 sekciami a navrhla mi možnosť,že sa môžem v 30. týždni tehotenstva rozhodnúť pre sterilizáciu ako dlhodobú antikoncepciu.Vždy som túžila mať 3 deti a dosť,ale čo ak ešte zatúžim mať niekedy dieťatko? Mám 33 rokov a neviem sa rozhodnúť.Má niekto 4 sekcie?Ako vplýva sterilizácia na váš život celkovo a aj zo zdravotného hľadiska?

adulikatb
8. máj 2017

@zzzz128 ahoj prosim ta ja tiez mam problem donosit deti. Teraz som w.krat tehu pevu som mala v 26tt a teraz ividime dokedy vydrzime zacinam 23plutt a rozmyslam o sterilizacii .uz som nejak na 90%rozhodnuta ale teraz som si citala o predcasnej menopauze :-/

zuzanka560
10. apr 2022

@zuzana612 a je tá sterilizácia 100%??? Inak tiež idem rodiť do Ružomberka, štvrtú sekciu mi ide robiť pán prednosta 🙂

zuzana612
26. apr 2022

@zuzanka560 neviem ci uz nie je neskoro odpovedat, ja mam po sterilizacii 9,5 roka a zatial mam stale len tie tri deti 😀 Ja som spokojna

zuzanka560
26. apr 2022

@zuzana612 ešte nie je neskoro, vo štvrtok ma čaká štvrtá sekcia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre