Chcem rodiť s epidurálkou

snezienka12
27. sep 2012

Chcela bysom rodit s epiduralkou - v pôrodnici vo ZV- ale neviem, co vsetko potrebujem mat k tomu pripravene. Mam hotove interne vysetrenie aj krvne testy a doktor povedal, ze to staci, len mam pred porodom povedat, ze chcem rodit s epi. Ale v diskusiach citam, ze zeny museli absolvovat aj nejake poucenie predtym a pripadne mat epiduralku zaplatenu dopredu. Viete mi niekto poradit ako to teda je? Alebo sa to lisi v roznych porodniciach? Zaujima ma Zvolenska porodnica. Mate niekto skusenst? Vraj sa tu da rodit s epi len cez den, lebo v noci ju nema kto pichnut?

eemmaa
27. sep 2012

skus si vygooglit tu nemocnicu ale v ba si musela absolvovat prednasku dopredu dostala som o tom papier ktory si jeden dala pri zaplateny a druhy dr a pokial si ju nemala tak ti epi nepodali.....

katren
27. sep 2012

@snezienka12 a preco sa nespytas rovno tych, ktori v nej rodili????
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-vo-zvolene-ake-s-nou-mate-skusenosti/
kazda porodnica ma svoje pravidla.....aj v TO treba ist na poucenie, podpises papier, ze si bola poucena, dostanes letak a ides prec....a stoji to 100€ tam

elen2
27. sep 2012

unas v LC je to tak ze asi tak 4 tyzdne pred terminom porodou absolvujes jedno sedenie s anesteziologom teda stym co ti tu epiduralku pichne dostanes papier a hotovo.Samozrejme ze pri vstupe na porodnicu musis povedat,ze ides rodit epid.A co sa tyka platenia tak az potom po porode myslim,ze mne dali sek na druhy den trebalo to vyplatit na poste.A to je cele. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre