Contractubex gél. Máte skúsenosti na jazvy?

nellia
16. okt 2008

Ahojte, mate skusenost s tymto gelom?
Poradila mi ho moja Dr., na jazvy po velkom sití (bola som dost natrhnuta), ale problem je, ze mam tam este malý fliacik, kt. vyzera ako živé mäso a neviem, ci to moze ist aj na to... V pribalovom letaku nie je o tom nic spomenute..
Dakujem za kazdu radu!

prvapomoc
16. okt 2008

nelia neviem kolko si po šití ale rana by mala byť riadne zhojena kým začneš s contractubexom 😉

nellia
autor
16. okt 2008

som 8 tyzdnov po, jazvy su dobre zhojene, az na ten fliacik. Dr. hovorila, ze contratubex moze ist aj na sliznice, ale ci aj na takyto kusok...
nie som si ista, ci je to normalne otvorena mala povrchova ranka, alebo co.. vraj mi to granuluje (co by malo byt dobre), ale ci sa to aj na to moze davat... ???

liza2222
25. sep 2012

ten gel je o ničom len to poriadne vetraj a oplachuj repikom a na hradzu by som gel duplom nedavala aby sa ti dnu nezanieslo niečo

sendym
29. okt 2012

@nellia ja ked som skusala tento gel absolutne mi nepomohol a este k tomu ma to strasne svrbelo,ak ked chapem,ze to je proces hojenia,ale podla mna to nevydrzis na takom citlivom mieste.

noelle7
13. nov 2012

ja som ho použila len na jazvu na krku, nie po pôrode... tam zaúčinkoval veľmi dobre, jazvu nevidno vôbec , že tam niečo bolo, ťažko si ju vôbec je sama vyhmatám či zrakom nájdem, hoci je to už aj pár rokov, no pamätám si, že sa to zhojilo rýchlo a pekne... na sliznice to môže byť háklivejšie dozaista...

striga1986
12. apr 2013

vie my niekto poradit ci contractubex mozem natierat ked som len 14 dni od sitia ??? dakuujem vopred

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre