Epidurál v Považskej Bystrici

simonkabianka
26. jún 2016

Ahojte mamičky chcela by som sa Vás spýtať kto rodil v PB s EDA? Museli ste ju mať naplánovanú keď ste ju chceli? A ako to všetko prebiehalo? Pichli Vám ju dobre? Pomohla? A čo personál v PB aký bol? Ďakujem za všetky vaše skúsenosti 😉

illinka
26. jún 2016

kamaratka rodila pred 2 mesiacmi. mala EDA ale neplanovanu.. aj ked mala komplikovany porod nevie si vynachvalit PB. pristup personalu bol vraj uzasny.. do kontroly po 6 nedeli si myslela ze bola aj malo zasivana.. co ju vyviedol doktor z omylu ale z toho vyplyva ze ju aj dobre zasili...
A inak blizsie mala TN ale po všetkých skusenostiach iných kamaratok sa rozhodla radsej pre PB a bola naozaj spokojna. pochybujem ze taky pristup a starostlivost by mala v TN.

simonkabianka
autor
26. jún 2016

@illinka ďakujem normálne som sa upokojila 😃 aj ja som sa rozhodovala medzi pb a tn a nakoniec vyhrala pb a som teraz veľmi rada :D

24dzin24
26. jún 2016

Ja som rodila koncom januara a velmi zle.. pytala som si epiduralku, ale nedostala som ju s tym, ze vraj s nou na dobre skusenosti, ze jej potom prvorodicky zle tlacia.. ale ja som zrejme trafila zlu smenu, bohuzial

simonkabianka
autor
27. jún 2016

@24dzin24 to mi je ľúto 😒 ja dúfam že narazím na dobrú smenu a že mi ju bez problémov pichnú ale asi je lepšie sa s nimi dopredu ešte pred samotným pôrodom o tom dohodnúť

rheuska
27. jún 2016

@24dzin24 to co je za blbosť? Ja som prvorodička a malú som vytlačila za desať minút. Na tri kontrakcie po tri tlacenia. Na tom slovensku si ozaj robia čo chcú s rodičkami.

simonkabianka
autor
27. jún 2016

@rheuska mne stačilo keď som si porovnala videá pôrodov na SR a mimo SR a bolo to 100 a 1 keby som si mohla vybrať tak aj ja idem za hranice radšej rodiť ale dúfam že v tej Povazskej to bude tiež dobré 😊

24dzin24
28. jún 2016

@rheuska mna sa nepytaj preco mi ju nedali, ked som ju pytala o 6 rano, tak mi doktor povedal nech sa dohodnem s rannou, ta prisla nieco pred siedmou a povedala mi, ze nie, a sestricka mi dokonca povedala, ze slovo mama je zasluzene a nechali ma trapit stale viac a viac

rheuska
28. jún 2016

@24dzin24 ja viem, že to nie je tvoja chyba. Len ma ten prístup na SK hnevá. A to si niektoré nemocnice píšu, že baby friendly. No hnus. Normálne ísť s tým do telky. Lebo radiaca žena má horšie podmienky ako dobytok. Ze zaslúžene mama! To je prístup. Akože keď neodradil v bolesti, tak nie si mama? Mení to niečo na fakte, že kojís, vstávas, bojíš sa, vychovávať svoje dieťa s láskou? A to ti povie zena co rodila, alebo bude rodiť? No proste hlava vypatlana to bola. Pri všetkej úcte a rešpekte k zdravotnikom!

24dzin24
28. jún 2016

@rheuska co ti mam na to povedat... mala sa zasekla a nespravili mi ani cisarsky, mala som dotlacit... vycerpana, pomaly uz bez kontrakcii, malej chybal kyslik, a brali mi ju na Kramare, kde sme boli mesiac... asi tak k nemocnici v Bystrici a k jej vybaveniu atd

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre