Epidurálna anestéza

tamila45
27. sep 2023

Dobrý deň. Mamičky, kto rodil s epidurálnou anestézou? Aký bol pôrod? Ako sa cítia vaše deti? Odporúčali by ste použiť tento typ anestézie? Vďaka za odpoveď.

nafka0483
27. sep 2023

@tamila45 Porod bol velmi rychly, ked som uz mala silne caste kontrakcie tak mi pichli epi a bolesti prestali, citila som uz "len" tlaky. Ja odporucam ale u kazdeho to musi posudit lekar.
A ako sa citia deti? Ma skoro 2 roky a citi sa vyborne, aky to ma mat suvis? 🤷‍♀️

domiklik
27. sep 2023

@tamila45 dobry rychly, pichli ked som bola na 5 cm, potom som si brutalne oddychla, nacerpala sily a porodila... 5 hodin

rhodesian
27. sep 2023

Pich bol bezbolestný ale mne to nepomohlo vôbec 🤷‍♀️ všetko som cítila, bolesti boli brutálne a rodila som dlhé hodiny. Na konci som myslela že zomriem 🤷‍♀️
A dieťa sa citi v pohode, momentálne tancuje v postieľke a odmieta spať 🤔

nina7762
4. okt 2023

Dva pôrody jeden s EPI ( 11 hodín ale bolesti znesitelne) vedela som aj kedy tlačiť bola som oddychnuta, celkovo to bola "pohoda" až na zbytočný nastrih...

Druhý pôrod bez EPI (nestihi mi pichnúť prišla som na 7cm otvorena) ,pôrod za 2hod a zvladla som to ale ukrutne neznesitelne bolesti to boli ze až...a mimo toho som bola strasne vysilená ze som po pôrode nevladala ani rozprávať..každému odporúčam EPI ak mu to zdrav.stav dovoľuje a stihnu mu podať🙂

nina7762
4. okt 2023

A deti su obe ok to ozaj nemá suvis😊 a vpich ma nebolel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre