Hamiltonov hmat - bolesti

26. jan 2022

Ahojte, chcem sa opýtať že kedy ste začali cítiť nejaké bolesti ako kontrakcie po hamiltonovom hmate? Mne prešlo 8 hodín od toho a len špiním že vidím primiešanu krv. Ale bolesti ma od vyšetrenia prešli. Lekár hovoril že do 2-3 hodín môžem cítiť kontrakcie ale nič necítim. Myslite že mi to nepomohlo?

nique
26. jan 2022

Mne to nepomohlo. Prenášala som ešte 4 dni.

hipuska
26. jan 2022

U mňa boli 2 hodiny a začali kontrakcie

bajka16
26. jan 2022

Ja som porodila 2dni po hamiltone. Ináč by som asi prenášala. Našťastie to bol už termín pôrodu

mattkapd
26. jan 2022

Po hamiltone som ešte 4 dní prenasala ale sestre spravili ráno a o 12 hodín bol malý na svete.. Nemam pocit ze by to pomohlo.. Ten u koho sa v ted deň spustil pôrod by sa možno spustil v ten deň aj bez toho.. Ale toť len môj nazor

autor
26. jan 2022

@mattkapd ja mám ešte pár dni do termínu ale žiadny náznak pôrodu. Ani sa neotvaram nič.

simsalabim
26. jan 2022

Mne zacali tak do polhodiny 🤔

autor
26. jan 2022

@simsalabim bože ja stále nič. A to mi robil o pól 10tej

miadi
26. jan 2022

Ked to funguje tak do par hodin. Ked nefunguje tak nic . Tie ktore par dni potom rodili to uz stym nema nic .Cize tebe nefungoval,

autor
26. jan 2022

@miadi takze nie je šanca že by som čoskoro porodila hej?

diewcatqoo
26. jan 2022

Mne ho robili 3x. Az treti pokus vysiel 🤷‍♀️

miadi
26. jan 2022

Ale Jasne ze je sanca ze coskoro porodis kedze si na konci teho len nie z Hamilton hmatu . Mozno ti ho budu robit viac x . Hlavne trpezlivost Ono to pride.

mattkapd
27. jan 2022

Neboj ono to príde.. Ja som rodila 2x a poviem ti ze tie dni ktoré som porodila tak vôbec som nevedela ze to príde nič tomu v ten deň nenasvedcovalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre