Je bolesť krížov znakom blížiaceho sa pôrodu?

22marcelka22
20. feb 2016

Dobrý deň chcem spýtať dcéra je 37 tyzden a 4 dni včera večer mala strašne bolestí krizov a to prestalo malá má 4kg sem tam ju dole pichať myslíte že už porodí dakujem

cervikpepik
20. feb 2016

Dobry den,je v 38.tyzdni.....babo je donosene,kludne moze porodit aj dnes...ak ma bolesti velmi silne sla by som do porodnice....prinajhorsom ju poslu domov s falosnym poplachom 😉 drzim palce 🙂

misel0806
20. feb 2016

@22marcelka22 ak nema kontrakcie v pravidelnych intervaloch tak si myslim ze jeto skoro. Takmer je uz v ciely maternica tlaci vsade aj na krize. Mna osobne boleli od piateho mesiaca vskuse az pokial som neporodila. Hlavne priznaky su urcite kontrakcie a odtecenie plodovej vody😀

misel0806
20. feb 2016

@cervikpepik este doplnim priznak moze byt aj silnejsie krvacanie z rodidiel, pravidelne kontrakcie trvajuce najmenej dve hodiny ktore sa postupne zintezivnuju.. Ale kazda sme indi vindy.. No priznaky by mali byt pre kazdeho rovnake😁

michaela460
20. feb 2016

Ja som pred par dnami rodila v 38tt a do nemocnice som sla prave kvoli silnym bolestiam v krizoch .do 4hodin som porodila ;)

katarina5555
2. aug 2016

Baby, stalo sa vam, ze pred porodom ste mali pocit v krizoch akokeby vas malo seknut? Momentalne som v 39t+5 a tento pocit mam aj ked neviem preco, lebo nepribrala som nejako extra vela (12kg) a nepretazujem krize nejakou aktivitou, ktora by ten pocit mohla navodit. Myslite, ze je to nejaky naznak bliziaceho sa porodu? Dakujem za info

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre