Je dôležitý časový odstup medzi pôrodmi?

bessdonna
18. apr 2024

ahojte.tie co ste rodili cca dva roky po predoslom porode bolo to rychlejsie,lahsie?treti porod ma byt lahsi?alebo aspon nie tazsi?menej hodin to trva?vdaka

momi86
18. apr 2024

celkom to nieje pravda, poznam mamicku, co mala 3 porod tazsi ako predchadzajuce dva...ja som zas mala druhy porod spontanny rychlejsi a lahsi ale zato viac bolestivejsi ako ten prvy ktory bol vyvolavany po termine...

bessdonna
autor
18. apr 2024

@momi86 presne,moj bol tiez spontannejsi,rychlejsi ale intenzivnejsie bolesti.

magimi
18. apr 2024

Mám 5 detí, na striedačku chlapec, dievča, chlapec, dievča, chlapec. Chlapcov som rodila dlhšie a ťažšie, dievčatá ani neviem ako. Jedna 40 minút bolesti druhá 15 minút, dovtedy to bolo len také tvrdnutie bruška. Najhorší bol prvý a piaty pôrod. Rozdiely medzi porodmi 20mesiacov, 20mesiacov, 3 roky, 2 roky. Čiže pravdepodobne úlohu zohrávajú iné faktory ako čas 🙂

deti95060810
18. apr 2024

4 pôrody... prvý pôrod bol najdlhší a podľa mňa najťažší - podľa lekára úplne OK. trval pár hodín .
druhý bol o polovicu kratší ako prvý , tretí o polovicu kratší ako druhý, štvrtý zas kratší ako tretí... všetky pôrody bez oblbovákov.
lenže to som bola ja, niekto ti tu môže napísať že u neho to bolo inak ...

bessdonna
autor
18. apr 2024

@magimi juj som si myslela,ze piate babo ide same od seba uz 😂fuha takze je to vo hviezdach ake by to bolo.alw tak pise sa,ze sa skracuje cas

bessdonna
autor
18. apr 2024

@deti95060810 ale bolo by to super,kebyze mam takto.

deti95060810
18. apr 2024

@bessdonna akože pôrody super, len moje deti boli "nespavce" ...

mane01
18. apr 2024

@bessdonna moj druhy po dvoch rokoch bol ako z filmu, v jednej chvíli nic, a v druhej liezlo zo mna dieta… bleskovka za pol hodiny dieta na svete … po tom vycerpavajucom 8 hodinovom trapeni pri prvom som neverila, ze to je mozne…

bessdonna
autor
18. apr 2024

@mane01 krasa,priala by som to kazdej zene.ale aj strasidelne.ale tym padom kontrakcie su hned tie neznesitelne bolestive?ze to clovek tusi,ze je to tu?

bessdonna
autor
18. apr 2024

@deti95060810 aj moje 2.ale len kym som kojila.prve 3roky,druhe rok.teraz ze by som mohla mat klud tak chcem tretie

mane01
19. apr 2024

@bessdonna ano, kontrakcie mi doslova vyrazili dych a hned som citila tlak zodpodu, takze ano, bolo jasne, co sa deje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre