Je plánovaná sekcia so spinálom spoplatnená?

katikasarkozy
14. nov 2014

prosím o mamicky o info ci planovana sekcia so spinalom je spoplatnena alebo hradena poisťovnou

dana90
14. nov 2014

Dobry den ja som rodila dceru spinalom a neplatila som nic

marcelatje
14. nov 2014

@katikasarkozy nie, nie je. Ja som mala zaplatenú epi, nakoniec som však rodila akútnou sekciou a poplatok mi vrátili. Veď ťa nebudú rezať zaživa 😉

aristka
14. nov 2014

ak je indikovaná sekcia patrí k nej aj anestézia a ak ju podstúpiš v niektorom zmluvnom zariadení neplatíš nič ..nikto ťa rezať za živa nebude ....

siska53
14. nov 2014

@katikasarkozy ja som za spinal ani za epidural neplatila nic. V oboch pripadoch slo o planovane sekcie.

katikasarkozy
autor
14. nov 2014

Diky mamicky, lebo pri poradni uz v porodnici, som dostala na vyber ci spontánne alebo sekciou a pritom zatial nemam ziadny zdr.problem jedine vysoky vek ako prvorodicka.. tak som si pomyslela ci nie kvoli biznisu

liebling98
14. nov 2014

@katikasarkozy ak sa smiem spýtať, koľko máš rokov? A to v ktorej pôrodnici dávajú zdravým ženám na výber?
Pri prvom synovi som mala 33 rokov, panvové kosti hraničných rozmerov, trombofiliu a tehotenskú cukrovku a aj tak sa primár okúňal podpísať indikáciu na sekciu. Preto sa pýtam.

leamax
14. nov 2014

Ani ja som za spinal nic neplatila.mna to ani nenapadlo,ze by to mohlo byt niekde spoplatnene

katikasarkozy
autor
14. nov 2014

po 36 ke ...tak mam dohodeneho pana doktora, budem diskrétna ze kde... pravdepodobne dam prednost sekcii... moja sestra mala katastroficky porod... cize by som bez PEDA ani nesla ale ta stoji 120E

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre