Jemné menštruačné bolesti a pocit na hnačku v 39. týždni

zivile
11. okt 2014

Zeny.v pondelok zacinam 39 tyzden a som na tri cm otvorena,Myslim, ze tie moje bolesti v podbrucku a pocit na hnacku su uz poslickovia. Zatka mi neodtiekla. Brusko mi obcas stvrdne, ale nie je to nic strasne..a maly sa velmi mrvi az to boli ako sa tam otaca.Od rana kmitam po dome, lebo by som to dnes chcela mat za sebou...Uz vcera som isla spat s pocitom, ze do rana budem manzela budit..no zatial nic..ako u vas to prebiehalo pred porodom? U mna prvy porod bol rychly. Doma mi zacala pomalicky odtekat plodova voda a vsetko dokopy trvalo 4 hod. aj s cestou do porodnici..dcerka mala krasnych 3555 g a 51 cm..Ma z 8 rokov a ja si pripadam ak prvorodicka

mawka
11. okt 2014

noo, este aby si vecer nesla do porodnice. ja som taketo jemne menstruacne bolesti mala cely den a nepripisovala som tomu ziadny vyznam. ved ked neboli, tak co 🙂 ani zatka mi neodisla, ani voda neodtiekla, museli mi ju potom v noci pustat. a cely den som tak bola ok, povysavala som, okna umyla, postu, banku vybavila 😀 drzim palce, nech mas krasny porod a zdrave babatko 🙂

safranca15
11. okt 2014

Ja som mavala poslickou od 37tt a voda mi praskla v 38tt a odtekala ni 6hod cca a mala sa narodila po 7 5hodinach a zatka mi odysla az v sprche na sale

csenibaba
11. okt 2014

Ahoj ja som mala prvi porod podobne ako ty,a druhy este rychlejsi v noci som sa zobudila na obrovsku bolest a musela som ist cikat,vtedy my odisla zatka a velmi som sa zacala krvácat!Zobudila som manzela a utekali sme do nemocnice,na ceste my zacali bolesti vo dverách uz som kricala sestricke ze tichlo lebo idem rodit,ona ze ale mamicka neide to tak rychlo!Pôrodna asistenka ma pozrela s otázkou ze kedy zacali bolesti ja ze cca pred 20 min ona ze okamzite volajte doktora ideme rodit a za 10 min.maly bol na svete🙂

zivile
autor
11. okt 2014

@csenibaba silno si krvacala??? To som ese nepocula, ze zena krvaca pred porodom?

zivile
autor
11. okt 2014

my sme dnes boli s manzelom v tewscu, ale to som dvkaat ostla tak ako stuhnuta...tak ma silno kopol..ani nie ze kontrakcia ale on sa velmi mrvi a je to bolestive. a po brusku mam stale take chvenie..ale zase ani sa necudujem, lebo kolko ja som dnes pojedla kysleho hrozna...strasne vela..

csenibaba
11. okt 2014

@zivile Ja som krvácala pocas obidvoch pôrodoch,zevraj priliz rychlo som sa otvárala a praskali my cievy.(ked som pri 1 pôrode som sa stazovala pôrod.asistenke ze velmi krvácam dostala som odpoved NO A CO?VED RODITE☹

zivile
autor
12. okt 2014

@csenibaba ty vole, to som fakt prekvapena....vidis to...kazda zena iny porod a kazdy porod je iny...no ja som sa o jednej v noci zobudila s pocitom, ze som dostala menstruaciu...vkuse ma tak bali brusko..neprestalo nic, len teraz to tak nevnimam, lebo kecame s manzelom..ale v noci som az prsty na nochach krutila..on sladko spinkal a ja som sa prevalovala na posteli..este si myslim..mam ho budit ideme do nemocnicce...Dcerka spala u mojich rodicov., tak si myslim, je to aj fajn, lebo ju nemusime budit...ale myslim, ze to neboli kontrakcie, lebo tie su v intervaloch a mna stale boli brusko ako na mrchu...a rano ma prehnalo...zajtra zacinam 39 tyzden

janka48
20. okt 2014

ahojte baby drzim vam prsty ak to este nemate za sebou ja som v 36+4 a uz sa nevieme dockat, sem tam mam krce aj ja ale nieje to take strasne zatial a malicka tiez niekedy kope o dusu a dava o sebe vediet...tak sa drzte 😉

denda90
26. dec 2014

ahojte ... som 38 tt+ 2 dni a tvrdne mi uz 3 dni bezbolesti brusko, bolievaju ma akokeby vajecniky a stale chodim cikat tak 2 az 3 kvapky ... brusko mi uz kleslo dole ... myslite, že sa to už blíži ???

butterfly333
26. dec 2014

@denda90 už ked začina takto tvrdnut a v 38tt tak sa to blíži. Ja som to mala pri oboch tehu no v 37tt.

denda90
26. dec 2014

@butterfly333 a kedy ste porodili ?

butterfly333
26. dec 2014

@denda90 v piatok ráno mi to začalo a syn sa narodil v nedelu skoro ráno. Tak držím palce aby všetko dobre dopadlo.

denda90
26. dec 2014

@butterfly333 ďakujem Vám 🙂 hádam sa už pojdem 🙂

stepanka274
26. dec 2014

@denda90 ja som mala podobne ako ty termín 14 januára a už pred 24.12. mi začalo byť tak všelijako ako píšeš ty a veru, že sme silvestrovali v pôrodnici už aj s malou princezničkou (bolo to v r. 2006),tak nech to dobre dopadne, držím palce! (stihli sme dobré výpredaje,ale nemali sme ešte kočík, tak nás to prekvapilo) 😉 🙂

denda90
26. dec 2014

@stepanka274 hádam sa nám pošťastí ako Vám... veľmi by som chcela aby bol malý už na svete ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre