Kašel pri cisárskom

katarina6014
9. jan 2019

Ahojte. Bola z vás niektorá rodit cisárskym rezom s kaslom? Zaujima ma ci vam ho koli kaslu odlozili alebo to nebol problem. Dakujem

lindusss2016
9. jan 2019

@katarina6014 tak porod sa velmi odkladat neda 😂 ale ak ides do narkozy, mala by si byt zdrava, nvm, ako to riesia v takychto pripadoch, ale asi budu trvat na spinale. Ale samozrejme je potrebne, aby ta vysetril nejaky lekar, ci ide len o nejaky kaslik z prechladnutia alebo co, netreba riskovat. Akurat to pre teba bude horsie po porode, kedze budes mat dost velku ranu na bruchu a kaslanie ta bude velmi boliet, takze by som na tvojom mieste robila vsetko pre to, aby som nekaslala. Teple caje, mentolky, zuvacky, cokolvek, co ti to hrdlo trosku upokoji. Mne po narkoze vzdy rozdrazdilo hrdlo a boli to muky, ked ma nadrapovalo kaslat

katarina6014
autor
9. jan 2019

@lindusss2016 Ďakujem pekne za odpoveď🙂 praveze robim všetko čo sa dá aby ten kasel prešiel, ale už to nestíham. Zajtra už idem na planovany cisarsky..Už mi ho raz presunuli o týždeň. .vtedy som bola ešte zdrava a teraz mám stres z toho kaslu..

miruska_1
9. jan 2019

@katarina6014 ja som mala zápal priedušnice, štvrtok som dobrala ATB a v piatok ráno mi robili sekciu v spinalnej anestéze. Stále som kaslala, s tým nemali problém..ale potom po zákroku..no každé odkaslanie bolo utrpenie..pomáhal vždy ako ma to chytilo rýchlo kalciovy sirup, pastilky alebo rýchlo si odpit z čaju. Proste zabrániť kaslaniu, zmierniť lebo fakt to je bolesť. A keď už si musíš odkaslat, chyt si brucho, teda jazvu... zmierni to bolesť. Držím palceky

lindusss2016
9. jan 2019

@katarina6014 uha, tak to ti uz fakt neprelozia, ale bude to asi ten spinal. Nevadi, ten je tak ci tak lepsi ako plna narkoza. Len sa naozaj dobre zasob vsetkym moznym, co ti pomoze nekaslat. Drzim palce.

vulka
9. jan 2019

@katarina6014 Urobili mi ho aj pri kašli. Akurát mi nedali narkózu.

hennyinnsbruck
9. jan 2019

Kasel PO cisarskom😨😨😨😨 juuuj zena drzim palce... 😍

lilka5566
9. jan 2019

Ja som začala kašľať 2 dni pred sekciou a ešte skoro mesiac po. Najhoršie to bolo na jiske, keď som myslela ze mi brucho utrhne, ale zvládla som. Horšie je keď budeš mat dobrú spolubývajúcu a budeš sa chcieť parádne zasmiať 😂😂😂 nejaký kašel je nič oproti tomu

hennyinnsbruck
9. jan 2019

@lilka5566 ja som vydala zakaz sa smiat 😂😂😂😂😂 juuuj to bolo😂

259monika
9. jan 2019

Ja som mala cisársky ale kaslala som až po ňom ale brutálne ....sestrička mi poradila calcium sirup ale to bolo strašne a bolestivé...držím palce

carie32
9. jan 2019

@katarina6014 neodložili.. Mala som spinál. Veselo som kašlala ešte dobré dva týždne po... 🙄

gir
9. jan 2019

Ja som to zažila, keď mi pichal spinalku,tak som povedala kedy odkašlem. Aj keď musíš 12 hodín ležať ja som po troch hodinách sedela a kašľala. Sestrička myslela že mám astmaticky záchvat. Pomohol mi skoroceľový sirup Dr. THEISS. Keď už budeš po, snaž sa prikrčiť kolená k hrudníku,bude to lepšie.

mimzy123
9. jan 2019

Ja som tiez bola chora, nadcha kasel. Par hodin po cisarskom sa o nadche ani nedozvies, davaju atibiotika do zili preventivne a to ti pomoze.

siska53
10. jan 2019

@katarina6014 ja som.kaslala zo zatekajucich hlienov, lebo som.bola prechladnuta. Cisarsky v spinale, ale kazde zakaslanie utrpenim,lebo bolelo brucho, vzdy som si ho drzala. Ale nic prijemne to nebolo. Porod vsak velmi odkladat nemozes..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre