Kedy prejdú bolesti po cisárskom?

kikaham
19. júl 2021

Ahojte som 3 dní po cisárskom a okrem tej bolesti v tej rané mam extrémne bolesti chrbta hlavy rúk nôh každej kosti v tele jak keď ste strašne chorý a boli vás celé telo... Mali ste to aj vy.. Kedy to prestane ja sa ledva hybem a musím ešte okolo maličkej behať je to masaker.

pininka1
19. júl 2021

@kikaham ano mala,mne to lekar vysvetlil,ze nech si uvedomim ze telo tahalo urcitu zataz do teraz a zrazu nastal prudky ubytok, ze to je z toho, za par dni to bude ok

1katus1
19. júl 2021

@kikaham mne to trvalo cca týždeň. Je to ťažké ja viem ale zvládneš každým dňom bude lepšie. Ja to mám za sebou 2x . Snaž sa hlavne si oddýchnuť. Keď bude malinka spinkať

sofiella
19. júl 2021

@kikaham ano, je to riadna operácia, telo je umavene aj z 9mesacneho tehotenstva
Hovor si, že každým dňom bude lepšie a prvé 3 dní sú najhoršie.
Najhoršie máš za sebou

sorak
19. júl 2021

@kikaham prvý tyzden bol asi najhorší,ale každá to ma ináč
Neboj,zvládneš to😉,prajem veľa zdravia

weronika171717
19. júl 2021

Ja som po cisárskom bola veľmi dlho unavená, na 3 deň som mala zimnicu v pôrodnici, povedali mi, že to z tej únavy, každú chvíľu som mala návaly tepla, tie trvali cca mesiac.... Ale jazva sa rýchlo zahojila, až som bola prekvapená. 😉 Uvidíš rýchlo to aj tebe prejde a môžeš si užívať princeznicku ♥️🍀

slnecnica82
19. júl 2021

@kikahamne takto bolo, mala som minimum železa ,museli mi dať transfúzie...cítila som sa akoby po mne prešiel parný valec..

didi2102
19. júl 2021

@kikaham si len tri dni po sekcii , je to stále málo, ja som mala prvú dosť zlú,mesiac som mala problémy ... Pri druhej som bola po týždni v rámci možností fit

leskovael
19. júl 2021

Áno, neboj každým dňom to bude lepšie a lepšie. Rýchle zotavenie prajem.

kristianka2255
19. júl 2021

umna to bolo asi mesiac dost zle, bolestive, avsak aj neskor to bolelo ale uz menej kym to prestalo boliet uplne 4 mesiace presli.

kikaham
autor
19. júl 2021

@slnecnica82 aj ja mam malo zelezaaa😥

slnecnica82
19. júl 2021

@kikaham možno aj preto ti takto je, ja som myslela na druhý deň po cisárskom že mi dolamali celé telo, po transfuziach mi bolo lepšie trochu, ale aj tak kým som začala ako tak fungovať prešiel dobrú týždeň...skoré zotavenie a veľa energie 🙂

tehotna40
19. júl 2021

Ahoj mne to začalo prechádzať hneď ako som prišla z nemocnice, predsa len svoja postel, svoj pokoj, v nemocnici som bola stále taka napätá, nesvoja, nevyspata. Doma to už bolo každým dňom lepšie a lepšie. Veľa zdravia a skoré zotavenie 🙂

nikk3y
24. júl 2021

@kikaham
ahojte 👼😊
chcem sa spýtať na dôvody prečo vás dali na sekciu
koľko dní ste museli byť v nemocnici ?
ako ste tam fungovali po zobudeni?
ďakujem 😊

kikaham
autor
28. júl 2021

@nikk3y ahoj pretože som sa vôbec neotvarala a mala už musela ísť von po viac jak 30h bez plodovej vody, nuž a potom je to naozaj aspoň pre mňa to volo hrozne prvé postavenie sa po 24 hod strašne bolelo a behať okolo malej po cisárskom nieje sranda každé postavenie boli neskutočne no a nakoniec keď som už došla domov a čakala ze všetko bude ôk tak sa mi celá rána zapálila...vraj by mali mať špeciálny prístup k mamičkám po sekcii ale na Kramároch to tak veru nebolo..

nikk3y
28. júl 2021

@kikaham pfuhaaa tak snáď ja to nejako zvládnem keďže by som mala mať sekciu kvôli zdr.stavu ale neviem

kikaham
autor
29. júl 2021

@nikk3y nie každý to ma tak ehrozne ako som to mala ja 🙂

elenita
29. júl 2021

@nikk3y ahoj, a v kolkom si tyzdni? Mna tiez caka sekcia 😊

nikk3y
29. júl 2021

@kikaham tak áno každá sme inaksia 😊

nikk3y
29. júl 2021

@elenita ahoj 35tt a ty? odkedy vieš akým spôsobom pôjdeš rodiť?

elenita
29. júl 2021

@nikk3y teraz som podla ms v 37.tt, podla sona v 38.tt. Moj gyn mi od zaciatku hovoril, ze pojdem cisarskym. Ja som mala aj 1.porod sekciou, 13 rokov dozadu (dvojicky).

yanni
29. júl 2021

Mam dve sekcie v priabehu 3,5 roka. A nie, ani po jednej som sa takto necítila (po prvej toez malo zeleza, tie mi dali infuzku). Ale ako vravim, okrem reznej rany ma nic nebolelo. A aj ta len prvych par dniFungovala som od prveho dna normalne, zaidne lezanie 24 hodin. O dva dni som isla domov. V nemocke od prvej sekundy bolo dieta pri mne a starala som sa on sama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre