Kliešťový pôrod a rekonvalescenia po ňom

anila23
30. sep 2015

Kedy ste boli fit po kliestovom porode?Nasledky?

sibalka21
30. sep 2015

@anila23 ahoj mozno blba otazka ale co znamena kliestovy porod?

katie555
30. sep 2015

@anila23 nasledky ziadne a na druhy den v podstate po 12 hodinach do sprchy , po 36 hod sme sli domov , sediet uplne v pohode po nastrihu ...malej sa hlavka zahojila do 24 hodin

anila23
autor
1. okt 2015

@sibalka21 Kliestovy porod znamena,ze dieta musi ist von z pomoci kliestov.....

anila23
autor
1. okt 2015

Ja som po kliestovom porode 2 mesiace brala antibiotika na infekciu a bola opat hospitalizovana....a uz je to 5 mesiacov a infekcia nadalej pretrvava...a nasledky taktiez....tak ma zaujimalo ako su na tom ostatne zeny....

sibalka21
1. okt 2015

@anila23 joj aj som si myslrla :D mala som aj ja. Strasne som bola dotrhana takze som sa regenerovala asi tyzden aby som mohla ako tak chodit a po mesiaci uz bolo vsetko zahojene a nebolelo aj vdaka dermochlorofylu. Malemu sa hlavicka zahojila uplnw asi po dvoch dnoch 🙂

sense
1. okt 2015

ja som mala vakuovy porod co je trosku mmiernejsia forma pokial ma dieta malo vlaskov...a nasledky ziadne kym odoznela epiduralka som bola fit...cca tri hodky po porode som sa dokazala sama osprchovat a prejst z porodnej miestnosti na izbu...este som si aj hrdo malinku vo voziku odviezla...hlavicka sa jej do nejakeho tyzdna 10 dni zahojila...teraz s odstupom casu nie je vidiet ziadnu deformaciu...pripomina to len zapis v zdrav. zazname...len si pamatam slova mojho muza po porode nedivaj sa ajej na ahlavu...trochu som sa natrhla ale bol z toho nakoniec len jeden vonkajsi a jeden vnutorny steh...

syssu
1. okt 2015

@anila23 ahoj, aj nám pomáhali kliešťami.. dcéra bola ok v podstate hneď, ani hlávku nemala "zdeformovanú" , žiadny iný problém vďaka Bohu nemala.. Ja som si to odtrpela prvý mesiac - ešte po mesiaci som sedela len tak opatrne, ale myslím, že to bolo skôr kvôli vnútornému natrhnutiu a následnému šitiu (dcéra mala dosť cez 4 kg).. a ešte som nejaký čas dosť krívala.. ale to sa tiež samé upravilo.. chcelo to len čas.. celkovo som bola prvé týždne veľmi slabá, keď to porovnám so stavom po druhom pôrode, tak sa čudujem, ako som to vôbec zvládla.. druhý pôrod bol bez komplikácií, následkov, a celkovo som bola vo forme v podstate hneď na druhý deň.. aj druhá dcéra mala cez 4 kg..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre