Koho čaká v pondelok plánovaný cisársky rez?

erienka
1. jún 2013

je tu niekto, koho v pondelok caka planovany cisarsky rez? Ja nastupujem zajtra do nemocnice a neviem, ci sa mam bat alebo tesit... 😕

zmal22
5. jún 2013

@erienka Hlavne, ze to mas za sebou a mas uz malinku, ja neviem co ma caka a to je asi este horsie. Chodim k dr. Jankovskemu a ten mi povedal, ze ako sa budem otvarat, kedze pri prvom som bola otvorena na 1cm po vyvolavacke, ziadne bolesti nic, mne ho robili 26hodin po odteceni plodovej vody. Chcela by som zazit ten pocit vidiet dieta hned pri prirodzenom je to ine ako pri cisarskom, len poviem ti pravdu, ze radsej by som bola za planovanu sekcie aj ked budem mat tiez strach! Tak uvidime! A ty si z Trencina?

erienka
autor
5. jún 2013

@zmal22 Ano, som z TN...Chapem, ze clovek je radsej, ked vie, do coho ide. Drzim ti palce, nech to dopadne co najlepsie! Ale ak ta to nejak povzbudi, v pripade, ze pojdes cisarskym, tak cely personal pri operacii bol hrozne mily (aj sestricky po operacii) a ked to poviem ja, hrozne precitlivela osoba, tak to musi byt pravda 🙂

zmal22
5. jún 2013

@erienka Dakujem, dufam, ze to bude ok, vy sa drzte a prajem ti, aby si mala vela mliecka, ja som ho mala na rozdavanie aj ked sa hovori, ze po cisarskom je to horsie, neviem cim to bolo, mne sa maly narodil v sobotu a v pondelok mi ho sestricka dala na kojenie, nikdy na to nezabudnem, ake to bolo krasne, vydrzalo nam to 28mesiacov a je to nadherny pocit, hlavne, ked uz je trosku vacsie a pozera ti do oci a usmieva sa, dufam, ze aj teraz nam to pojde!

lilly0812
7. jún 2013

@22beba Tak to si mala šťastie, v tej našej moc ochotné sestričky nie sú. Keď nejakú o niečo požiadaš ešte na Teba zazrie, že čo ju otravuješ...možno to robili aj preto, lebo som slobodná mamička,bez partnera. Možno by sa správali inak keby videli, že som vydatá alebo, že mám aspoň partnera, neviem. Za malým som nemohla ísť kedy som chcela, nosili mi ho takmer vôbec. Keď mi ho prvýkrát doniesli tak sestrička povedala-dobrý deň,mamička,nakŕmte si dieťa a odišla. Ja som ju síce požiadala by mi ukázala ako sa správne prikladá ale nie, neukázala, ešte dodala, že aj tak Vám to nepôjde, máte vpáčené bradavky. Bola som už v lekárni, že si kúpim ten klobúčik na kojenie, ale keď mi lekárnik povedal, že 15 Eur za balenie...prosím? boli tam 2 kusy...obyčajné klobúčiky a 15 Eur. Iné nemali. Nakoniec mi jeden klobúčik požičala jedna ochotná sestrička no aj tak, skúšala som priložiť aj keď som nevedela ako, no malý sa aj tak neprisal. Možno to bolo zapríčinené aj tým, že mi malého doniesli ukázať až na tretí deň, pričom už na druhý deň po narodení dostával mlieko Beba. Každý na oddelení síce tvrdil, že novorodencom dávajú Nutrilon no nebola to pravda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre