Komplikácie v šestonedelí 4 týždne po pôrode

anavianavi
16. júl 2019

Ahojte mamicky,

chcela by som Vas poprosit o rady alebo skusenosti. Som 4-tyzdne po porode a nemam dobry pocit zo svojej rekonvalescencie. Tesne po porode som mala silnu inkontinenciu a velke hemoroidy a zasita som bola krizom kraz. Krvacanie sa zmenilo na akesi hlieny a zhluky buniek a citila som tlaky podobne ako pri ms a mala som pocit, ze som otvorena. Inkotinencia ustala, hemoroidy sa zmensili, rany sa hojili, krvacanie sa opat zmenilo na mierne hnede krvacanie. Vsetko vyzeralo dobre a ja som sa citila dobre. Posledne dni sa to zmenilo. Vytok sa mi opat zmenil na hlienovity a zhluky buniek. Mam neustaly pocit, ze potrebujem cikat, najma ked chodim/stojim. A aj chodim na wc kazdu chvilu po troske. Hemoroidy sa mi opat zvacsili. Hygienu dodrziavam. I ked som posledne dni pila menej a hemoroidy som si prestala natierat, lebo boli takmer fuc. Citim sa znova ako tyzden po porode. Poradte mi prosim ci je to bezna sucast hojenia. Dakujem

pribinak
16. júl 2019

Prečo nejdes k doktorovi? Sama cítiš, ze to nie je OK

ivkazba
16. júl 2019

Určite toto nie je bežné hojenie. Odporúčam navštíviť lekára.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre