Krém na popraskané bradavky

erinka1411
18. nov 2013

ahojte, chcem sa opýtať či ste niektoré používali na popraskané bradavky reparačný krém od Biodermy- ABC Derm Perioral. Dnes mi ho odporúčila lekárnička ale nepíše tam presne že sa používa na bradavky a že sa nemusí umývať pred kojením. Nemáte s týmto krémom skúsenosti? Ďakujem

iv01
18. nov 2013

S tym co pises nemam skusenosti, ja som pouzivala Lansinoh HPA LANOLIN, je uplne uzasny len trochu drahy 😖 , ale velmi dobry je tiez z DMka babylove Mama Brust-warzen-salbe, nizky cena s vybornym ucinkom 😀

poly2406
18. nov 2013

Ahoj. Aj ja som vyskúšala obidva krémy , ako píše iv01. Naozaj sú dobré.
Ale ja mám najlepšiu skúsenosť s krémom CICADERMA. Je to homeopatikum od firmy Boiron, stojí niečo cez 5€ a používa sa na rôzne rany, odreniny, štipance...
Je super a nemusíš si bradavky pred kojením umývať.
Alebo dobre pomáha nastrúhaná mrkva 😊

svano
18. nov 2013

Mastička od Avent.

petrusape
18. nov 2013

suhlasim s poly2406, pre mna bola najlepsia tiez Cicaderma, pouzivala som ju aj pri dcerke, ked mala raz silne zapareniny, nestipala ju a tak si to necha osetrit a neplakala ako pri inych kremikoch

hermiona368
25. nov 2013

ja si davam tiez ten lanolin a obycajnu calciovu masticku 🙂 najskor som zhanala od aventu ale ten nikde nemali a ten bepanthen je na bradavky uplne o nicom. ale skusim tu cicadermu 🙂

modrofuzik11
29. nov 2013

mne pomahal bepanthen. je ucinny a dokonca taky "neskodny", ze je mozne kojit dieta bez toho, aby som si pred kojenim musela umyt prsia. je bez parfemov a alkoholu. som spokojna.

veronicka1901
29. nov 2013

Mne najlepsie pomahala kalciova mast, ale ta sa musi umyvat.

bzzzz
29. nov 2013

Mne pomahal aj Bepanten. A este obycajne ruzove vajicko z Oriflame

maykaaa1122
17. apr 2016

ahoj, mne na popraskané bradavky pomohol bepanthen extra mastička..super masť,,veľmi sa mi uľavilo..a kojenie už nebolelo.. 🙂 🙂

milota164
2. máj 2016

mne pomahal Bepanthen dobre premastuje a regeneruje pokozku. natierala som si ho po kazdom kojeni

gabriela93
2. máj 2016

Ja som pouzivala lanolinovu,nemusi sa umyvat,ale ja som umyvala.skuste vy olizovat masticku,ci vam bude chutit...🙂

alice.jant
19. júl 2016

Ja som nepouzivala ziadny krem, len strieborne klobuciky a uz za jeden den sa mi ragadi zacelili. Su to take male chranice ma bradavky z cisteho striebra, iba ich prilozis. Zazracne su naozaj. Uz ich dostat aj u vas na svk resp. Cez internet.

ivett311
28. júl 2016

Ja som pouzivala calcium pantotenat mast.

07022007
28. júl 2016

Nedam dopustit na mast od aventu. Netreba umyvat

jarabica123
28. júl 2016

Za seba odporúčam kokosový olej, výborný, nemusis umývať, strasne mi pomohol.

tanke
28. júl 2016

@erinka1411
tiez som pouzivala Lansinoh HPA Lanolin ako pise @iv01 alebo bepanthen, ale ten som umyvala.

colorina
28. nov 2016

Co ja viem tak bephanten sa ma umyvat. Pocula som aj ze obsahuje nieco co nerobi detom dobre. Moj maly zazracne prestal hnackovat, ked som ho prestala pouzivat. Kym sa minul, sme ho pouzivali na zadok a na bradavky lanolin.

barbi2403
16. jan 2017

Urcite AVENT. Nemusis ho umyvat a ozaj je super😉

sonulka8
16. jan 2017

Mne zase pomohla pri obidvoch detickoch lanolinova masticka od MAM. Nemusi sa umyvat. Uplne uzasna je,sice je drahsia,ale bez nej by to neslo.Dostat ju v lekarni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre