Majú mi vyberať štichy po cisárskom, ale všimla som si, že je to zapálenéj

cicikmicik
2. jún 2019

Baby prosim vás zajtra mi idu vyberať stichy ale všimli sme si s mužom že mám zapálený ten jeden koniec.. ťahá má to ale neriešila som to lebo mi povedali že to je po cisárskom normálne.. a nakoniec toto.. presne to čo má bolelo v nemocnici.. čo ma čaká?? Bojím sa, som si za tento cisársky už čo to vytrpela.. nemám ani teplotu(zatiaľ ) ani nič podobne..a dúfam už do zajtra sa nič nepridruzi

lindusss2016
2. jún 2019

Ja teda na tej foto nic mimoriadne nevidim, ale pravdepodobne ti to len vycistia nejakym dezinfekcnym. Kludne si mozes aj ty doma, alebo aspon repikom

zuzipolo
2. jún 2019

@cicikmicik ako píše @lindusss2016 ,pretieraj si to repikom ráno večer.

kristina2412
2. jún 2019

@cicikmicik ja som mala tiež a potierala som repikom a Betadine

pininka1
2. jún 2019

Tiež som za repík, keď ti budú vyberať stehy určite to aj oni potru, ale treba to sledovať.

eliaska101
3. jún 2019

Nevidno tam veru poriadne ako to máš. Je to moc bolestivé to zapálené miesto? Ako najlepšie sú na takéto rany repíkové obklady a betadine. To je taká hnedá dezinfekcia, ktorá však neštípe a navyše ti to miesto aj trocha znecitlivie. Skúsila by som si tú ranu poliečiť takto. Mne to už mnoho krát pomohlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre