Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jakavi
7. dec 2011

ano lezala som stakou pni na izbe co v jednom kuse krvacala

lucy1311
18. júl 2012

@sussie259 ahoj a z coho si mala tu ranku? mne sa vytvorila asi sama od seba, som v 19tt, tiez som krvacala trosku ... ale do nemocnici ma nedali. nemozem to mat z vysetrenia takeho drsnejsieho, mohlo by mi to zacat krvacat o 3 dni?

sussie259
autor
18. júl 2012

@lucy1311 no mam poskodeny krcok. a velakrat mi to ruplo po vysetreni u doktora , po tych pakach :(
a moze sa ti tam nahromadit a potom prasknut..ale vzdy s kazdym krvacanim bez radsej na pohotovost

lucy1311
18. júl 2012

@sussie259 ja som doteraz nikdy problemy s krcom nemala, preto ma teraz ta lezia vydesila ... dufam, ze sa mi nezhorsilo cyto ... testy som mala naposledy v aprili min. roka ... s pakami ma nevysetroval, len prstami, ale neda sa povedat, ze by to bolo jemne, tak neviem ci 3 dni by to cakalo, asi skor nie :( ... vraj sa ta lezia zvykne spravit aj v tehu z hormalnych zmien a potom by mala zmiznut ... ja sa velmi bojim a teraz trpnut, kedy sa to zase spusti a ci je to z toho a to caste vrtanie u doktora tiez nie je dobre ... no ja uz fakt neviem :(

sussie259
autor
18. júl 2012

@lucy1311 neboj sa, po tehotenstve sa to ma zlepsit.. a lezia zmizne.. mne robili cyto asi 4krat.nastastie bola ok, ale stresovala som..

lucy1311
19. júl 2012

@sussie259 no som na tom podobne. ale urcite s cyto pockam, kym sa mi to neukludni, lebo mam tak rozdrazdeny ten krcok po tych opakovanych vysetreniach teraz ze az, aj tak by s tym nic nerobili teraz ... od vcera mam pocit, ako by ma v nom pichalo ale to len tak na sekundu pichne a potom to zmizne a zachvilu zase ... myslis, ze to moze byt tym vysetrenim podrazdene? je to presne dole v strede kde bola pred tehu maternica, tak si myslim, ze by to mohol byt krcok ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli