Mali ste po cisárskom normálny pôrod?

patik114
8. dec 2020

Ahojte chcem sa opýtať či niektorá rodila po cisárskom normálne druhýkrát ....lebo že je tam riziko prasknutia maternice tak neviem sa rozhodnúť .....

senta_sofia
8. dec 2020

@patik114 je tu vela tem, zbytocne zakladat dalsiu, ja som rodila druhy aj tretikrat, ak je jazva dostatocne hruba, to riziko je asi take velke, ako keby si po cisarskom nebola.

sasha07
16. dec 2020

@patik114 ano rodila som dva krat prirodzene po cisárskom..

patik114
autor
17. dec 2020

@sasha07 ja čakám vo februári babetko a neviem sa rozhodnúť som bojko taze bojím sa aj toho aj toho :D

sasha07
17. dec 2020

@patik114 neviem z mojich skúsenosti za seba môžem povedať že prirodzený porod bol omnoho lepší hlavne čo sa týka zotavenie po pôrode a celkovo to je iné.. my čakáme babatko začiatkom marca tak dúfam že i tentokrat to bude bez problémov a dáme to prirodzene 🙂

miriam11
17. dec 2020

@patik114 áno, po 4,5 roku.

zuzliq
17. dec 2020

@patik114 áno, rodila som po cisárskom 2x prirodzene.

erienka
17. dec 2020

ja ano, dva a pol roka po cisarskom

rik01lulaka
17. dec 2020

Rodila som po cisárskom raz a dúfam dakedy znovu...prirodzený pôrod krásny až na to zotavovanie, osobne som po sekcii fungovala skôr, ale nemenila by som. Ja som sa dr.zdoverila s obavou kôli rapture maternice a povedal mi, že šanca je rovnaká ako u ženy čo sekciu nemala a pri pôrode je žena po sekcii sledovaná viac ako bez nej tak, že sa to podchytiť vie skôr...😉

zuzudrnda
2. apr 2021

Ahojte. Ake velke boli vase babatka pri prirodzenom porode po sekcii? Moja dr hovori, ze max.3800g by malo vazit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre