Menštruácia po pôrode

veva3
24. aug 2016

Ahojte. Chcela som sa spitat po pôrode som mala sestonedelie a po nejakom čase som dostala riadne menzes.ale tento mesiac som nedostala ale mávam kŕče ako pri menštruácii.tehotna nemôžem byť lebo sme dávali pozor.tak mi poraďte prosím čo mám robiť ďakujem a som aj prchladnuta

laura1804
24. aug 2016

To moze byt sposobene tym prechladnutim...a ak kojis, tak je to uplne normalne.

veva3
autor
24. aug 2016

Nie už nekojim skoro tri mesiace

laura1804
24. aug 2016

@veva3 ja ked som bola prechladnuta, vzdy mi meskala menstruacia a mala som priserne bolesti. Skus nejaku tabletku od bolesti, prip. caj z materinej dusky.

veva3
autor
24. aug 2016

Ďakujem asi to skúsim a zvyklo ti meškať aj mesiac?

maslenka47
24. aug 2016

@veva3 viaceri si davali pozor a je z toho dieta. Skus tehotensky test. Pripadne ak meska dlho, navstivit doktora.

laura1804
24. aug 2016

@veva3 tak mesiac nie...najviac tak tyzden.

veva3
autor
24. aug 2016

Asi máš pravdu ale mám už dve deti a pri každom som vedela že som tehotná ale nikdy som nemala kŕče raz som v noci dostala ms ale ráno som už nemala

sibalka21
25. aug 2016

@veva3 Je to uplne normalne, nejaky cas to mozno bude este haprovat :D Mne sa doteraz neustalila MS a ro je uz vyse roka od porodu. Ale uz mi meskava niekedy len 2-3 dni :D

joanina23
22. jan 2017

Ahojte žienky,ktoré ste rodili cisárskym rezom kedy sa vam dostavila menštruácia? Ďakujem za váš názor.

lienka875
22. jan 2017

@joanina23 Presne 4 mesiace po sekcii.

stepanka274
22. jan 2017

Ja som dostala asi tak mesiac po skonceni sestonedelia, aj som kojila a po pol roku znovu otehotnela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre