Menštruácia po pôrode, keď nekojím

petka0202
25. apr 2015

Dobry den chcem sa poradit po porode mi normalne prisla menstruacia ale od vtedy nic . Nekojim. Mam ist na gynekologiu ci je to normalne ? :(

enka81
25. apr 2015

a kolko je to odvtedy?

petka0202
autor
25. apr 2015

3 mesiace

moniciak
25. apr 2015

Ja by som nechala tak, veď to je ešte strašne skoro, počkaj kým bude mať malý pól roka a potom choď, aspoň ja by som tak robila 🙂 Tiež som mala po skončení kojenia problémy s cyklom, nasadila mi Duphaston na tri mesiace a doteraz je to super 🙂

petka0202
autor
25. apr 2015

A ak by som bola.znovu tehotna tak sa.zblaznim 🙂 🙂

enka81
25. apr 2015

tak neviem, ak si mala klasicke sestonedelie a potom klasicky menzes a ted 3 mesiace nic, tak asi by som ku gynekologovi isla, alebo si doma urob aspon tehotensky test.

petka0202
autor
25. apr 2015

@enka81 ja tym testom neverim ked som cakala maleho bola som v druhom mesiaci a testy mi vysli negativne az v tedy som isla ku gynekologovi

evittam
25. apr 2015

@petka0202 Ku gynekológovi sa chodí po šestonedelí aby skontroloval či je po pôrode všetko v poriadku, takže určite by som tam išla.

petka0202
autor
25. apr 2015

@evittam ja som bola po sestonedeli na kontrole vsetko bolo v poriadku .

julka21593
25. apr 2015

Ked budes mat cas, skoc za doktorom ze nemas pravidelnu menstruaciu,
Pravdepodobne ti zoberie krv, aby sa zistilo ci su hormony v harmonii ;)

nikola599
26. apr 2015

@petka0202 ahoj ja som otehotnela po porode po sestonedeli a prvom menzese tak radšej chod na gyndu lebo možnosť je tu taká ze mozes byt tehotna . Ale máš pokazený cyklus ale 3 mesiace je dosť ze si nemala na tvojom mieste by som tam išla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre