Môžu falošné kontrakcie trvať aj pol dňa?

draze
14. jún 2017

Ahojte, rada by som sa spytala, ci falosne kontrakcie mozu trvat aj pol dna? Odisla mi rano zatka a po 4 hodinach mi zacali kontrakcie s tym, ze ich mam raz po 20 minutach, potom po 13, potom po 8, potom po 28 a zasa po 15 min. Trvaju v priemere minutu az 1,5 min. Zacinaju bolestou v krizoch, prechadzaju do bodbruska a stuhne tiez brucho. Za 6 hodin ich bolo 24. Dala som si sprchu, ale nepresli, ani sa nezintenzivnili. Som prvorodicka s takmer zajdenou brankou, viete mi povedat, ci uz zacinam rodit? Dik.

stanislava33
14. jún 2017

ahoj, ja som mala pri obidvoch deťoch nepravidelne kontrakcie,myslela som, že falošné, ale po sprche neprešli, odišla zátka a už som fičala do pôrodnice a aj som porodila.

cerez
14. jún 2017

Ja mala to isté len s tým rozdielom, že mne aj odtekala pomaly plodová voda. Išla som do nemocnice a už si ma aj nechali.

momoqui
14. jún 2017

@draze ahoj asi zacinas rodit 🙂Ja som mAla cely cas nepravidelne, chod do nemocnice pomalicky 🙂

6699333
14. jún 2017

Budeš mamička ja som to mala tak isto pri druhom ráno o 5tej som sa zobudila na bolesť jak pri menzese idem na wc a zátka preč a večer o pol ôsmej malý na svete držím palce. 😊😊

draze
autor
14. jún 2017

Dakujem, len mi pride divne, ze ich mam teraz az po 28 min. a trvaju minutu. Plodovka zatial nic. Ajvam tak tie intervaly skakali?

cerez
14. jún 2017

mne áno

lubka3232
14. jún 2017

aj ja si myslím, že už rodíš. ja som dostala kontrakcie večer predtým než som porodila. trvali celú noc a postupne prešli. tie ozajstné začali veľmi pomaličky ďalší deň, ešte som stihla povysávať a upratať celý dom a ísť na prechádzku so psami 🙂 ani ja som zo začiatku nemala pravidelné kontrakcie, nie každý musí mať. a veru skákali. raz 15min raz 7 potom zase 20....nakoniec mi to rozbehla teplá sprcha. a inak plodová voda mi odtiekla asi pol minúty predtým než som išla na pôrodnú sálu takže ani to nie je dobrý ukazovateľ.

6699333
14. jún 2017

@draze mne plodovu museli prepichovat a kontrakcie keď som prišla o pol piatej poobede do nemocky ani prístroj nezaregistroval a vidíš o pol ôsmej večer bol už pri mne 😉

momoqui
14. jún 2017

@draze mne neodtiekla ani voda a zatka odisla omnoho neskor. Kontrakcie uplne nepravidelne az do porodu a v nemocnici mi najprv povedali ze asi su to neprave 😀 Kazdy ma iny porod. Vyloz si nohy a uvidis

6699333
15. jún 2017

@draze ahoj no čo už máte bábätko 😉

eeffka
15. jún 2017

Mne ako prvorodicke povedali ked som tam o 4rano volala ze pani az to bude porod to budete vediet. Tak urciteeeee. 😂😂😂😂 o 6 som im rozkopla dvere na prijme a o 40min bola dcera na svete.
Kontrakcie som mala take nijake boleli ma krize. Az posl 20min to bolelo.

draze
autor
22. jún 2017

Ahojte, potvrdzujem, boli to realne kontrakcie...od prvej som rodila 24 hodin, ale dalo sa vydrzat a Emka uz je s nami vonku. Dakujem za rady 🙂

6699333
22. jún 2017

@draze gratulujem 😊

stanislava33
22. jún 2017

aj ja sa pripájam a prajem veľa zdravíčka a skoré zotavenie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre