Natrhnutý neošetrený krčok po pôrode. Máte skúsenosti?

maxara
29. nov 2010

Ahojte. Rodila som pred 4 mesiacmi. Na prvej kontrole po 600nedeli mi dr povedal, ze mam natrhnuty zasity krcok a ze mi to bude musiet zasit. Mate s tym niekto skusenosti? Robili vam to? Robi sa to ambulantne? Zaziva? V narkoze? Boli to? ☹

danka2920
3. dec 2010

@maxara no ja som 9 mesiacov po pôrode a tiež to mam , ale ja som to mala aj pri prvom a nič mi nerobili , lebo ked som chcela aj druhé tak nemohli . ale teraz po druhom mi povedal doktor pri ktorom som rodila , že to treba čím skôr riešiť. ale pravdu povediac sa veľmi bojím , mne to musia robiť v narkoze mysllím ,že plastikou krčka. ale bojím sa veľmi . ak ma s tým niekto skusenosti tak nam napíšte vážne.

maxara
autor
3. dec 2010

@danka2920 a to akoze nvadi ked chces druhe, ze mas ten krcok "pootvoreny"? Lebo mne povedal, ze som tym padom otvorena stale na spic prsta.. tak som sa bala, ze keby som chcela druhe babo, tak som automaticky na rizikovom, lebo by sa mi vlastne ani krcok neuzavrel a tym padom by mi aj hrozilo.. ved vies co ☹

danka2920
3. dec 2010

no tak ja som mala druhé až po 3 rokoch uvidíš časom . mne sa to jak tak dalo do poriadku no ale teraz sa mi to vrátilo po druhom .

liza2222
11. sep 2012

@danka2920 plastiky krčka sa neboj ,bola som na tej operaciii,15min,v narkoze nič nebolelo,horšie je podla mna opätovné šitie po pôrode ,,ale plastiky sa neboj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre