Nedočkavé čakateľky

misulik.uk
7. nov 2012

Dievcata aj vy ste boli take nedockave a nervozne? Ja mam dnes uz tyzden po termine. Od pondelka som v nemocnici, mam v sebe uz 3 injekcie na vyvolanie porodu, ktore samozrejme nezabrali a dnes ma caka este aj tabletka, ktora je vraj silnejsia... Som z toho uz riadne na nervy, lebo uz tyzden mi vravia, ze by bolo najlepsie keby som uz porodila, kvoli placente, aj posledne ozvy sa im nepacili, no oni maju stale cas. Drzte mi palce aby to prislo uz cim skor 🙂

zuzi0911
7. nov 2012

@misulik.uk mna hospitaluzovali pri kazdej 4 dni po termine a dalsie styri vyvolavali injekciami a tabletkami a nic nezaberalo. primar ze ak do dvoch dni uz neporodim musia mi spravit sekciu. no nakoniec si to dcery rozmysleli a narofili sa na 8 den po termine. drzim palcr aby bolo vsetko v poriadku a boli ste zdravy 🙂

misulik.uk
autor
7. nov 2012

@zuzi0911 no tak dufam, ze ma tu nebudu uz dlho drzat a taktiez, ze si to malicka rozmysli a pride na svet cim skor...

zuzi0911
7. nov 2012

@misulik.uk isto sa to rozbehne. ved oni vedia co maju robit aby to konecne prislo 🙂

alyze
8. nov 2012

@misulik.uk Držím palce, nech to príde čo najskôr, nech je všetko ok 😉

ivanka1987
8. nov 2012

ja mam dva dni po termine a uz som taka uplakana z toho,uz sa nevieme dockat a malinky stale nic :(

meggi23
8. nov 2012

ja mam este 6 dni do termínu 🙂 tiež som nedočkavá a aj troška sa bojim ale som nesmierne štastná dufam že bude vsetko v poriatku 🙂 a aj Vám drzim palceky 🙂

alyze
12. nov 2012

Ahojte, tak ako už ste sa niektoré dočkali ? My ešte stále čakáme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre