Neustála bolesť brucha. Začína mi pôrod?

zivika
13. máj 2013

Ahojte kocky, sice sa chystam ist do porodnice, ale chcem vediet, co ma caka, ci si ma tam nechaju, alebo zo mna spravie hysterku 🙂 od vcera cca od 16:00 ma zacalo boliet podbrusko, presne v miestach jazvy po prvej sekcii...pridali sa aj kontrakcie, ktore sice vystrelovali aj do krizov a boli riadne silne, ale po teplej sprche ustali, len mi zostala ta hnusna bolest v oblasti jezvy (prirovnala by som to bolesti pri silnej mrche), takze som si nakoniec vecer lahla a do rana som sa prehadzovala 🙂 kedze prvy krat som zacala rodit spontanne, myslim, ze zaciatok porodu by som vedela odhadnut 🙂 ale tato bolest ma matie 😒 co myslite??? dakujem za odpovede 🙂

heni79
13. máj 2013

Na čo čakáš? Choď do nemocnice, tam ti spoľahlivo potvrdia/vyvrátia, či ide o pôrod. 😉

zivika
autor
13. máj 2013

@heni79 🙂 cakam na mm, ide domov z robotky, lebo s drobcom tam sama nechcem ist 🙂

heni79
13. máj 2013

@zivika
Jasné, tak keď bude doma, tak choď. Pre istotu si zbaľ aj tašku, však ju prípadne zatiaľ môžeš nechať v aute, keby šlo o planý poplach. Neboj, za hysterku ťa nik mať nebude. Radšej ísť zbytočne, ako rodiť v aute, nie? 😉 Ale myslím, že jedine tam ti s istotou povedia, čo sa deje. 🙂 Držím palce, aby všetko dopadlo dobre. Či už sa bábo hlási dnes, alebo až o týždeň. 🙂

0550
13. máj 2013

Možno sa dnes staneš opäť mamičkou 🙂 Bežkaj pekne do nemocky a uvidíš Držím palce. Doktory ti tam hned zistia čo sa deje z bábetkom či sa pýta alebo nie. 😉

zivika
autor
13. máj 2013

@heni79 nachystana uz som 🙂 je mi jasne, ze tu mi ziadna z nas nepovie, ci rodim, len som chcela vediet, ci uz niektora nezazila nieco podobne 🙂 ja sa skor ako toho, ze sa bejby pyta na svet bojim toho, ci nepovoluje jazva, lebo to by znamenalo dalsiu sekciu 😒

0550
13. máj 2013

no to ti neporadím ja som prenášala a plodovú vodu my prepychli potom vyvolávačka a dlhé čakanie aby drobček vyšiel von 😉

cerez
13. máj 2013

Vzhľadom k tomu, že si po sekcii, určite by som na tvojom mieste šla k dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre