Objednaný cisársky rez v Handlovej. Máte skúsenosti?

Nemáte skúsenosti s "cisársky" na objednávku v pôrodnici v Handlovej? Cena, prístup lekárov, zotavovanie..atď. Ďakujem
chelen
23. feb 2009
medirelka, ale cisársky sa nedá nikde objednať. naša legislatíva to neumožňuje, cisársky rez môže byť urobený len zo zdravotných dôvodov, či už matky, alebo zo strany bábetka... =-)
deborah1
23. feb 2009
Ja som kdesi čítala,že najbližšie,kde robia cisársky na žiadosť ženy,je v Rakúsku-teraz neviem presne povedať,či to je vo Viedni..Urobia aj Slovenke,len si musí zaplatiť,dosť veľkú sumu.U nás sa to naozaj neumožňuje..
medirelkaautor
23. feb 2009
Je mi jasné, že "oficiálne" sa to nedá, ale poznám veľa dievčat, ktoré sa samy rozhodli pre CR a nemali s jeho vybavením žiadny problém (samozrejme, že zaň zaplatili) len to nebolo v Handlovej...
lenkavisna
23. feb 2009
ahoj medirelka, ja som pred dvoma mesiacmi rodila v handlovej, primar je tam uzasny, ak kces dam ti na neho mobil. Som z puchova, volala som si tam dopredu aby som si mohla prist kuknut porodnicu, bol velmi ustretovy, personal skvely a prostredie ako v nejakom rodinnom zariadeni, ja som bola velmi spokojna. Moj gynekolog je zhodou okolnosti bratom primara v handlovej, tak mi to tam aj doporucil. Mala som sice planovany porod, vyvolavany alemyslim ze by sa s nim dalo dohodnut to co kces ty...ak kces este nieco vediet pytaj sa, odpoviem na vserko...papa 😃
veronciatko
23. feb 2009
Presne tak, "oficialne" sa to neda, ale neoficialne sa da dohodnut. Ja osobne tiez poznam take pripady, ze si dohodli sekciu, lebo sa nechceli trapit, alebo sa bali, alebo neviem preco. V handlovej to ale nebolo.

Začni písať odpoveď...

Odošli