Odchádzala vám hlienová zátka aj postupne?

katkazaborska
30. dec 2011

Včera na wc som si utrela trosku tahaveho hlienu, nebol ani s prímesou krvi ako sa všade píše.Mali ste to niektorá?Dnes ma poolieva podbruška viac ako zvykne ale žiadne pravidelné kontrakcie alebo čo..Mysliíte si že islo o hlienovú zátku?

melindag
6. jan 2015

ahojte baby, mala by som na Vas otazocku. Prezivam teraz svoje prve tehotenstvo, piatok 9.1. vstupujem do 40tt a zatial mi neodisla ziadna hlienova zatka. Podla Vas je to normalne? dakujem

lilli110
6. jan 2015

@melindag Ahoj. Je to úplne normálne. Každé tehu je iné. Mne pri prvom tehu ani netuším kedy odišla hlienová zátka 🙂 No a pri druhom zároveň s plodovou vodou. Začala mi v noci odtekať, umyla som sa, prezliekla, dala vložku a ked som si ju išla ešte tesne pred odchodom do nemocnice vymeniť, tak až vtedy hnedý hlien. To som rodila týždeň po termíne 🙂

egiginka
6. jan 2015

@melindag .mne odisla zatka :... od 18:00;prve kontrakcie, 21:00 uz silne, 22:00 odisla mi zatka, 23:00 odisla mi voda, 2:58 laska moja na svete.... kamoske odiska zatka a rodila o 2 tyzdne🙂))))... jaj rodila som v 42tt.. prenasala som z 9.1 az na 21.1.

rhadushiq
13. feb 2015

Ahojte ja som niekde čítala na fóre si žienky písali že im vôbec zátka neodišla až pri pôrode s plodovej vodou keď im ju prepichli čo je na tom pravdy lebo ja som týždeň po termíne a ešte stále neodtiekla

mara7887
29. okt 2015

Maminy ja sa chcem opytat, vcera mi odisla zatka ale v malom mnoztve. Dnes uz nic. Staci aj trocha alebo to este pride? Mnozstvo je u kazdej individualne alebo ako to je?Mam 9 dni do porodu.

wiki87
12. máj 2016

Mne odišla v priebehu asi 5 dní 2 týždne pred pôrodom. Bola ako číry hustý hlien, ako bežný výtok pred menštruáciou...

lumma
5. jún 2016

Mne zátka odchádzala v priebehu 4 týždňov postupne v malom množstve a posledný týždeň už bola ružová s prímesou krvi..

lucassia
1. júl 2016

ajote baby mne odteka už druhy deň a to som deň po termine tkže neviem čo a ako... najradsej by som to mala za sebou ževraj je ešte vysoko a že sa neotvaram tak nechapem potom ako mi može oddtekat zátka

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina5555
3. aug 2016

Prosim vas mala niektora z vas hlienovu zatku konzistencie podobnej tvarohu? Neviem co to je, lebo cvicim aj s Aniballom pri kt.pouzivam lubrikacny gel tsk ma napadlo, ze ci to nie je ten gel....no proste neviem co to bolo...

anulka1171
29. nov 2016

@nenuska163 co to bolo nakoniec?? Lebo ja mam teraz to iste

larra2606
20. apr 2017

@marta742 ahoj, aj ja cakam druhe babo a o 5 dni mam termin...zo mnavysiel hlien, ale nebol vobec sfarbeny...docervena ci dohneda...aj to moze byt ta zatka? budem rada, ak mi napises blizsie tvoju skkusenost...mne strasne bolia kosti, bedra, aj vnutorne kosti medzi stehnami...zeby to fakt prichadzalo bez bolesti? dakujem

oknosmas
17. júl 2017

@katarina5555 presne tento problem riesim...zacala som cvicit a anibalom a postupne sa ten hlien akoby zvysuje..stalé viac a viac.mdnesnto su uplne kusy...mykoza to vraj nie je..vyter robili,avsak mam streptokoka...neviem,ci to moze suvisiet...hlien (hrudky) nezapacha a nesposobuje dake tazkosti...som zufala...neviem,co to je ;(

miriam224
3. apr 2019

Ahojte 7 mám termín pôrodu dnes mi od rana odchadza hlienova zátka a mám pod bruskom menšie bolesti čo mam robit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre