Odchod hlienovej zátky

lussy211
16. feb 2012

Ahojte maminy, mám na vás otázku. Mám pocit že mi odišla hlienová zátka ale bola bez prímesi krvi, je to už ona alebo ako ste to mali vy?Bol to taký hustý hlien v dosť veľkom množstve, ale niekde som čítala že by to malo byť s prímesou krvi tak neviem teraz. A ešte by ma zaujímalo kedy ste potom začali rodiť.Ďakujem za vaše odpovede🙂

ludkazh
16. feb 2012

Ahoj, mne hlienova zatka odišla v nedelu rano......bol to tmavy hnedy vytok bez krvy.....a v utorok rano sa narodila mala 🙂

luckalucka83
16. feb 2012

@lussy211
Ja som to mala ako take spinenie, zatka odisla v nedelu a maly sa narodil v piatok 🙂

sjuzi
16. feb 2012

Mne pri druhom synovi odchádzala celú sobotu a v nedeľu ráno bol malý na svete... takže do 24 h. a v noci mi ešte aj voda odtiekla... Ja som mala dosť veľa hlienu, zafarbený jemne doružova :-P

gubcikova
16. feb 2012

mne odišlo kus priesvitného hlienu týždeň pred pôrodom,potom v utorok ráno taký veľký kus a celý deň pomaly odchádzala a v stredu ráno bol malý na svete

lenkax7
16. feb 2012

u mna to bol taky bledo ruzovy hlien a do hodiny bola mala na svete 🙂

ivetka5
16. feb 2012

Ahoj mne odišla v piatok( tmavo hnedá), mala som aj falošné kontrakcie, ktoré po sprche prešli a malý sa narodil v stredu ;) Držím palce 🙂

llia
16. feb 2012

Ahoj, to je veľmi individuálne, mne odchádza zátka na 2krát. Prvý krát vo štvrtok a potom celý pondelok. Z pondelka na utorok bol malý na svete. Myslím,že max.do týždňa bude s teba mamina.Inak môže byť aj bez krvi.Drž sa.

katka1981
16. feb 2012

Ja som mala hlien ako vytok v posledny den alebo den po menstruacii. Priesvitny vytok s primesou krvi, vzdy po utreti. Mala som to rano pred odchodom do porodnice rano a o 17.30 sa narodila mala s vyvolavackou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre