Odišla vám pred pôrodom hlienová zátka samostatne alebo s plodovou vodou?

zuzadielko4
22. júl 2021

Ahojte.
Tie ktoré ste už rodili najprv vam odišla hlienova zátka alebo odisla spolu s plodovou vodou. Mám podozrenie ze začala odtekat po troche. Som 37tt.

markaterka
22. júl 2021

@zuzadielko4 pri prvom mi odišla plodová voda, porodila som na druhý deň, pri druhom mi zas odišla zátka, ale vodu mi museli prepichnut, porodila som za 3 hodiny.
U každého je to individuálne.

zuzadielko4
autor
22. júl 2021

Lebo ked som isla na wc tak som mala vlhké nohavičky ako keby moč unikol ale bolo to bez zápachu.

amelie2017
22. júl 2021

Pri prvej mi odchadzala zatka 4 dni a potom som porodila. Pri druhom mi neodisla, rovno mi rupla voda.
No vlhke nohavicky asi skor len vytok. Zatku by so videla, ze je to zatka a vodu by si asi citila.

zuzadielko4
autor
22. júl 2021

Snáď len výtok ale ďakujem za odpoveď

vierocka888
22. júl 2021

Včera ráno mi odišla hlienova zátka, do teraz sa nič nedeje a čakám. Termin som mala vcera

hennyinnsbruck
22. júl 2021

Trocha vody unikalo doma potom odisla zatka, v nemocke zbytok vody (porod vyvolavali)

nikpa
22. júl 2021

@zuzadielko4 mne odišla zátka a asi po 4 hodinách mi praskla aj voda. Medzitým žiadny náznak že by sa blížil pôrod

ayanamirei
22. júl 2021

to bude vytok , ku koncu tehotenstva je dost bezny. Zatka sa neda prehliadnut ak odide sama, je to vecsie mnozstvo soploidnej veci s primesou krvi. Pri prvom mi odisla zatka 3t pred porodom, voda drzala dalej. Pri druhom mi isla rovno s tym ako mi praskla voda.

zuzadielko4
autor
22. júl 2021

Idem k lekárke budem múdrejšia

deti95060810
22. júl 2021

rodila som viac krát a ani raz som nevidela odtiecť plodovú vodu a ani odísť zátku...

kikavadi
22. júl 2021

Pri prvom pôrode mi rovno praskla voda, pred druhým pôrodom mi zátka odchádzala cca 4-5 dní, ale to nie je číra tekutina. Je to taký sliz, či k čomu to prirovnať, u mňa také do zlta, trocha primes krvi. Po 4-5 dňoch mi praskla voda a to už som išla smer pôrodnica.

domi1109
22. júl 2021

@zuzadielko4 odišla mi 3 týždne pred pôrodom 🙂

zuzadielko4
autor
23. júl 2021

Bola to voda uz maly je na svete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre