Opäť močenie - opak úniku

seemani
30. júl 2013

ahoj, každý tu píše o úniku moču po pôrode. má niekto presný opak? som týždeň po a už po porode som sa ledva vycikala v sprche potom na ďalší deň mi bolo treba , šla som do
sprcha a došla na mňa taká kontrakcia alebo čo a mechúr mi sám vytlačil moč.. Bolo to trochu bolestivé, ale príjemné, lebo som sa sama bála tlačiť.. to sa mi dialo asi 3x že mi telo akoby same cikalo :D ale len na môj povel. po troch dňoch som už musela sama začať tlačiť ale to je taká sila, ja sa doslova musím žmýkať aby som sa vycikala. tlačiť a tlačiť. Máte to niekto? je to normálne?

saska.t
30. júl 2013

@seemani po porode uplne normalne,este potrva kym sa vypudzovac da do poriadku,ja som na Tom horsie,toto ma sprevadza skoro cely zivot,kedze neznasam cudzie WC,alebo ked mi niekto stoji za dverami som schopna neist aj 10-12 hod.na WC,potom je zvierac taky presileny,ze som uz Doma v klude neschopna sa vycikat a musim tlacit a nedostanem von ani polovicu z mechura,trva to par hodin,kym sa mi to podari....

ematko29
30. júl 2013

tesne po pôrode je to myslím normálne,mna museli po pôrode cievkovať,lebo som nemohla.Ono je to spôsobené šitím atiež strachom,že to bolí.Po krátkom čase by to malo prejsť ak nie tak to bude treba riešiť,ale podla mna je to v pohode to šitie boli apreto je to tak

seemani
autor
30. júl 2013

aha tak je dobre, tak som rada že neuniká, len som sa zlakla, či je to vpoho, lebo všade som čítala len o úniku.. inak ako dlho ste mali opuchnuté šitie?

jaja34581
30. júl 2013

Po pôrode sa žene ani veľmi nechce močiť, je to bolestivé. Tvorbou mlieka je stiahnutá z vody. Zvierače nefungujú tak ako by mali. Trvá to rôzne dlho, je to individuálne. Najlepšie je v sprche, tak kážu aj sestričky. Do týždňa, dvoch by sa to malo upraviť resp. každým dňom. Želám skoré uzdravenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre