Osvedčené triky ako dopomôcť pôrodu

sara_noe800
14. nov 2021

Ahojte 🙂 ja by som sa chcela spýtať na nejaké vaše osvečené triky ako dopomôcť k pôrodu. Ďakujeeem 🙂

mala_zabka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kkovacovak
14. nov 2021

@sara_noe800 vyvolať sexom, orgazmom a dopomôcť malinikom, alchemilkou, datlami, ľanovými semiačkami, aniballom

sara_noe800
autor
14. nov 2021

@kkovacovak manželovi je sex s bruškom nepríjemný a nútiť ho nechcem. Maliník pijem, tak poskúšam všetko možné

kkovacovak
14. nov 2021

@sara_noe800 aj môjmu ale mne je nepríjemných celých 9 mesiacov takže tú chvíľku by mal dokázať zvládnuť.

sara_noe800
autor
14. nov 2021

@kkovacovak no o tom potom, ani ja už nevládzem cítim sa jak slonica. 8 tyzdňov ležania dopovania magneziom kvoli otváraniu sa a falošným kontakciám. A teraz sa zrazu tomu drobcovi nechce 🤦🏼‍♀️ Ale nútiť ho do toho nebudem, porozprávali sme sa o tom, a nemyslím si že by to bolo príjemné keby ho do toho nútim

mattkapd
14. nov 2021

@sara_noe800 keď to nemá prísť tak ti nepomôže chôdza, schody, sex ani tepla vaňa.. Mne nepomohol ani hamiltonov hmat.. No vedela som ze večne ostať tehotná nemôžem.. A ráno som mala ísť na príjem do nemocnice ale v noci som stihla aj porodiť 😉

tomikejt
14. nov 2021

@sara_noe800 ani ten sex nemusí pomôcť, my sme celé tehotenstvo mali sex takmer každý deň, aj v 9 mesiaci a aj tak sa krpcovi nechcelo 😄aj drepy, schody, a nič 🙈mne začali kontrakcie keď som doupratovala, na kolenách pod stolom som umývala špáry 😄

ivangeline
15. nov 2021

Caj z ostruziny malinovej. Nie som si ista ci to bolo nim alebo citronovou vodou ale dalsi den som rodila.

cezpat
15. nov 2021

@sara_noe800 Ja som skúšala všetko možné a nič všetky čaje, ďatle, sex, teplá sprcha, drepy, skoky... Dokonca som bola dva týždne po termíne hospitalizovaná, hamiltonov hmat, gél na dozretie krčka, 4krat oxytocín, prepichnutie plodovej vody... Mladému pánovi sa akosi nechcelo na svet...Nakoniec cisársky.
Takže podľa mňa keď to má prísť, tak to príde...

ibrunova
15. nov 2021

Ani rýchlovka? Tam ide oxytocín , ktorý obsahujú spermie.

lucik194
15. nov 2021

umyt okna alebo

mne pomohla dlha prechadzka do kopca, hned v noci nato som porodila

katie253
16. nov 2021

@sara_noe800 ak berieš magnézium tak ho už neber, oddiaľuje kontrakcie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre