Otec pri pôrode v popradskej nemocnici

bambuliacick
30. dec 2016

Ahojte maminky, kedy k porodu v Poprade pustaju otecka? Uz od prichodu po vysetreniach, ci az v tlaceniu? Dakujem 😊

glorikarebeka
30. dec 2016

ja som rodila v TN a po vysetrniach ma cakal na chodbe a ked vedeli,ze MM bude pri porode tak uz na vzdycharni bol so mnou

bambuliacick
autor
30. dec 2016

Snad to j v pp tak funguje, nechcem byt cely cas sama

adikad
1. jan 2017

Napis do skupiny porodnica v pp

cerstvamamina
1. jan 2017

až k tlačeniu

adikad
1. jan 2017

Zalezi od viacerych faktorov:
-ci budes rodit sama, alebo tam bude nejaka mamina aby jej pritomnost tvojho mm nevadila
- zalezi aj na aku smenu natrafis

cerstvamamina
1. jan 2017

@adikad ja som tam mala takú, ktorej by to nevadilo a chcela tam svojho manžela tiež a nechali obidvoch na chodbe

taliansko1
1. jan 2017

Môj bol v Poprade celý čas pri mne a ti bolo dosť dlho no nakoniec to skončilo sekciou a to už čakal na chodbe

ketrin7
3. jan 2017

mojho najprv poslali domov, ze daju vcas vediet, kedy treba prist, ale nakoniec, kedze to trvalo hrooozne dlho, kym sa mi rozbehol porod, tak povedali, ze moze prist.. do porodnice sme prisli okolo 4tej rano a o 16tej vecer uz bol pri mne.. porodila som pred 22.. zalezi aj od sestriciek

magdullka
3. jan 2017

pri mne nebola ziadna ina baba a pustili ho ku mne az ked ma presunuli na porodnu salu

bambuliacick
autor
3. jan 2017

ani mi nevravte,ja tam uy sama nebudem,chcu za to peniaze,tak nech sa prisposobuju potrebam :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre