Otvorenie na špičku prsta v 40. týždni

kiramira
23. nov 2017

Ahojte žienky,
Dnes o 5:00 mi zacali silne krce v maternici,tlak ako na stolicu,neskutočna bolest krizov a pocit na zvracanie o 9:15 mi vypadla hlienovita zatka a kvoli kontrakciam som bola privezena na porodnu salu do čakačky termin mam 26.11.2017 je podla vas normalnd ze som otvorena iba na spicku prsta? Ani plodova voda mi neodteka som prvorodicka Ďakujem

lavieenrose
23. nov 2017

je to normalne a kontrakcie uz nie su ?

kiramira
autor
23. nov 2017

stale ich mam kazdu polhodinku

maminuska
23. nov 2017

@kiramira jednoducho začala si rodiť. Daj čas svoje maternici aby sa otvorila. Držím palce.

lavieenrose
23. nov 2017

no tak rodis az ked budu catejsie...nevyzera to ze by si mala to stastie na rychli porod ...mozno ta budu napichovat na oxytocin mozno budu pichat plodovu...drzim palce...rodi sa az vtedy ked mas nonstop tlak na stolicu

kiramira
autor
23. nov 2017

Aha ďakujem 🙂 tym ze je to po prve tak neviem co vsetko cakat asi to este potrva kym sa maly rozhodns ist

krepes
23. nov 2017

@kiramira je to normálne. Ja som na čakačke takto skoncila na 2 cm otvorená a kým som porodila prešlo 18 hodín,tak pomalinky som sa otvarala 🙂

oskvarka
23. nov 2017

@kiramira je to normalne ja som takto bola 2 dni stale na 2 prsty niekomu sa to pomalsie rozbieha ked si uz v nemocnici tak netreba robit paniku oni ta instuuju vedia co robia.. drzim palec nech to mas co najskorej za sebou ;) a hlavne bez stresu

jatva
23. nov 2017

ja by som sa este vybrala domov 🙂 tam si napustila horucu vanu a oddychovala, prechadzala sa. A hlavne mala klud a vyhla sa zbytocnym zasahom. Drzim palce nech ta drobec moc nevytrapi.

lavieenrose
23. nov 2017

@jatva troksu uponahla prichod do nemocnice ale uz by ju asi nepustili tak lahko...nahodou sa to rozbehne narazovo a zase utekat a papierovacky vybavovat..ale myslim ze by ju mohli pustit do sprchy aj v nemocke

janka9913
23. nov 2017

oddychuj....otváraš sa troška pomalšie...pomôžu ti,až nastane čas...a plodovú vodu nerieš..odtečie počas pôrodu...držím palce...🙂

ivec16
23. nov 2017

32 hodin kontarkcii a az potom idtiekla plodova voda a porodila som za dlasie 4 hodiny

jatva
23. nov 2017

@lavieenrose tak zalezi ako daleko byva, kolko to trva a ake ma "gule". Teraz by som si v klude vybavila papierovacky a do porodky prisla akurat vytlacit 🙂

mattkapd
23. nov 2017

@kiramira úplne normálne ja som tak bola celé tehu ..najprv na špičku A O 2 dní na kontrole že na 4 cm. .To bolo deň pred TP..A Una otváranie trvalo krátko za 40 min už aj malý na svete voda mi odtiekla pri 8cm

jatva
25. nov 2017

Tak ako? Mozeme blahozelat? 🙂

kiramira
autor
26. nov 2017

Uz ano skoncilo to cisarakom a maly sa narodil predvčerom 🙂

janka9913
26. nov 2017

blahoželááám...a prajem vám všetko len to najlepšie...maminke skoré uzdravenie,aby si mohla vychutnávať synčeka...a malému všetko šťastie sveta...🙂🙂🙂

jatva
26. nov 2017

@kiramira gratulacia prevelika 🙂

papywest
28. nov 2017

@kiramira gratulujem a prajem veľa zdravia obom

kiramira
autor
2. dec 2017

Ďakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre