Páčili sa vám vaše čerstvo narodené bábätká?

katecameron
1. sep 2010

kazdy mamicka tvrdi ze jej babatko je najkrajsie poznala som len jednu ktora otvorene povedala ze jej syn bol velmi skaredy ked sa narodil.Pacili sa vam vase deticky ako novorodeniatka? 😉

maribell
7. jan 2022

"poznala som len jednu ktora otvorene povedala ze jej syn bol velmi skaredy ked sa narodil" ...To som bola asi ja, čo som ti to povedala 😅😅😅 ale bolo to našťastie iba to obdobie na pôrodnej sále (spuchnuty, flakaty 🙈)... potom keď mi ho priniesli sestričky na izbu tak už bol krásny ❤️

dollyzv
7. jan 2022

Mne sa moje páčilo,Nebol ani dokrceny ani nič,aj ostatné mali pekne bábätká,len jedna spolubývajúca mala dievčatko ktoré vyzeralo ako mala opička 😅😅😅 mala tmavé chĺpky až skoro po obočie a celá bolaaa zvraskavena☺️ ale tak najdôležitejšie že sú deturence zdravé ☺️☺️

jahodka11
7. jan 2022

ja viem,co myslis...mne sa moje deti pacili hned... nejako som si to akoby neuvedomila, ze po porode vyzeraju deticky trosku inak, kym sa vsetko popravi,zmizne niekedy ta divna farba atd... pacili sa mi obidvaja hned,ale ked si teraz pozeram spatne foto, tak vidim, ze o den, dva vyzerali naozaj krasne...hned PO to boli take namodraste ukricane krive hlavicky 🙂

sylvia217
7. jan 2022

Mne keď dali Sylva držím ho v rukách, pozerám naňho a v duchu si vravím, pekný niesi, ale si môj.. ľúbit ta budem tak ci tak.. 🤣🤣🤣
Timo bol hneď pekný..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre