Plánovaný cisársky rez

didip
28. jún 2023

Ahojte žienky, som 33+3tt a mám hraničné hodnoty tehotenskej cukrovky. Doktorka mi povedala, že kvôli tomu by som mala rodiť pred termínom a ak nie, v ten týždeň ako mám termín mi budú vyvolávať pôrod. Moja otázka je, či je pri plánovanom cisárskom nejaké obmedzenie alebo o neho môže požiadať každá žena. Áno mohla som sa opýtať doktorky ale vtedy mi to ani nenapadlo 😅 ďakujem vám

beata_k
28. jún 2023

@didip Nemozes on poziadat len tak.

viestta
28. jún 2023

Cisarske na ziadost sa nevykonavaju, je na neho treba medicinske dovody

sally001
28. jún 2023

@didip ved sa skus spýtať doktorky...keď nepostupi pôrod po vyvolavacke aj tak ti ho spravia

didip
autor
28. jún 2023

@sally001 áno to viem, ale viem že niektoré majú plánované cisárske tak mi napadlo, či každá žena môže požiadať a naplánovať si ho 😊

viestta
28. jún 2023

@didip aj planovana sekcia sa robi z medicinskych dovodov, nie na ziadost rodicky

biem22
28. jún 2023

@didip planovane sú kvôli tomu, že ma žena na to indukaciu a vie sa o nej pred pôrodom 🙂

didip
autor
28. jún 2023

@viestta
@biem22
@beata_k ďakujem vám 😊 tak len dúfať, že porodím o niečo skôr 😀

gabka123123
29. jún 2023

Mne vyvolávali oxytocínom do žily.neskutocna bolest, jeden z najhorších zážitkov v zivote. Keby som sa na to bola pripravila, po hodine pýtam cisársky. Aj tak to tak skončilo, ale po celom dni

gabka123123
29. jún 2023

Vieš sa dohodnúť na cisársky veď to nie je bezdôvodne..,

lenqua_12325
29. jún 2023

Nebudeme si klamať, sú aj ženy, čo si cisár "zaplatia".

didip
autor
29. jún 2023

@gabka123123 veď to, dvom kamarátkam vyvolávali pôrod, vraveli, že to bola neskutočná bolesť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre