Plánovaný cisársky rez

dada7701
7. jún 2013

Ahojte baby, dnes som sa definitívne dozvedela,že budem rodiť SC, kvôli operácii chrbtice. Chcem sa opýtať, ako to prebiehalo po SC...myslím kedy sa Vám spustilo mliečko a tak....malú by som chcela kojiť a viem,že po SC to nie je také rýchle ako po prirodzenom pôrode.....

luciaalex
7. jún 2013

Dost zalezi na tebe, na tvojom chceni, aspon podla mna. Ja som mala akutnu sekciu, navyse maleho previezli do inej nemocky a videla som ho, okrem toho co mi ho ukazali pred prevozom, az o tyzden. Rodila som v pondelok, v stredu som si odsala prve kvapky a odvtedy to islo. Tyzden po porode pustili domov aj maleho a uz sa normalne kojil z prska.

vlnka81
7. jún 2013

@dada7701 ja som mala planovany, epidural len od brucha dole, bola som pri vedomi, maleho mi hned dali na hrud, do 20 minut sa prisal a sal sal sal a saje uz rok :D

xlucia
7. jún 2013

@dada7701 ja som mala akutny aj planovany. v oboch pripadoch som 12 hodin po SC kojila

ivana149
8. jún 2013

ja som take šťastie nemala,my sme na fľaši od narodenia, nekojila som ani jeden deň, čo mi je uprimne ľuto ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre