Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Platí sa v nemocnici za epidurál?

buchtickasima
2. apr 2015

Prosim vas platibsa v nenocnici pri porode za to ze vam daju epiduralku proti bolesti ?

stankot
2. apr 2015

jasne platí

lajlilinka
2. apr 2015

Áno, je to nadštandard... U nás je to poplatok 100 eur, platí sa dopredu. Ak nebude podaná, peniaze vrátia...

ivetkab.
2. apr 2015

Jasné, platí sa to v každej nemocnici. Poisťovňa to neuhrádza. Pozerám, že si v 40tom týždni, tak utekaj si to vybaviť. Potrebuješ aj podpísať papiere. Počas pôrodu to už nevybavíš.

senka111
2. apr 2015

V BA 150e,predtým treba anesteziol.vys a poučenie podpísat.V Ružinove to je jeden deň v týždni, už neviem ktorý,len tehotné. 🙂

lucianakoniku
2. apr 2015

Plati sa vsade, zavisi od nemocnice. V niektorych, hlavne v BA treba vopred absolvovat poucenie u anesteziologa + zaplatit ho (podla toho kde rodis, niekde sa da zaplatit len vopred, niekde sa da vraj zaplatit aj na pokladni na urgente). Ak sa pocas porodu rozhodnes ho nevyuzit alebo ti ho nestihnu podat, peniaze ti potom vratia.
Kamoska rodila pred par rokmi v Piestanoch, tam od nej napr. poucenie od anesteziologa nikto neziadal.

sardinka333
2. apr 2015

senka - čo zahrna to anesteziologické vyšetrenie a kolko to celé trvá prosím ťa nevieš? Pred 6 rokmi to bolo take poučenie tuším okolo 14:00 niekde v suterene polikliniky Ružinov ale teraz už aktuálne neviem ako to je...tak len náhodou či si nepamätáš viac.

bubula_007
2. apr 2015

Ja som sa rozhodla pre epidurálku počas pôrodu, ked uz som po x hodinách trápenia nevládala ani pozerať sa pred seba a nikto nič neriešil, prišiel anestéziológ pichol epidurálku a platili sme po pôrode a bez papierov a podpisov, namiesto 150 € len 50€.

ootaznik
2. apr 2015

ak je to vyslovene tvoje zelanie a mas rodit prirodzene, tak sa plati, ak ti ju nestihnu podat, peniaze vratia. Ale ak ti tesne pred porodom povedia, ze ides na cisarsky, tak vtedy ti daju epiduralku, ale uz za nu neplatis, lebo je indikovana

kretacyprus060192
3. apr 2015

áno, Košice-stará nemocnica 120€

osiris123
4. apr 2015

a ked budem rodit planovanym cisarakom? aj vtedy sa za epidural plati?

evittam
4. apr 2015

Pri cisarskom nepichaju epidural. Ide o spinalnu anesteziu alebo celkovu a neplati sa.

nanulka24
4. apr 2015

Mne pred cisárskym pichli epidural a dávky som dostala ked som sa zobudila z narkozy aby som nemala bolesti. Platila som 100 €

rmajcherova
5. apr 2015

Ahojte mamicky, resp. buduce mamicky.
Volám sa Radka Majcherová a som študentka 3. ročníka bakalárskeho stupňa štúdia Fyzioterapie v Prešove. Chcela by som Vás poprosiť o pomoc, keďže cieľom mojej bakalárskej práce s názvom Pilatesove cvičenia a ich vplyv na pohybový systém u žien v období tehotenstva, je porovnanie výskytu negatívnych príznakov u žien, ktoré Pilates cvičili a ktoré nie. Prieskum je vo forme elektronického dotazníka, konkrétne vytvorený pre mamičky, kt. Pilates cvičili a ktoré nie. Chýbajú mi ešte mamičky, kt. Pilates necvičili. Týmto by som Vás chcela veľmi poprosiť o vyplnenie dotazníka. Každý jeden vyplnený dotazník mi veľmi pomôže. Teda, aby som to zhrnula je venovaný všetkým mamičkám, kt. necvičili žiadne cvičenie počas tehotenstva a týka sa výskytu negatívnych príznakov počas tehotenstva.
ĎAKUJEM VÁM VEĽMI PEKNE a prajem krásne sviatky.

Link na dotazník: http://www.survio.com/survey/d/M9O1X6F9N9P6F2L2S

Tu začni písať odpoveď...

Odošli